fotky 2

13.09.2009 13:35
Tým se nám dlouho neozval, ale máme pro Vás velmi radostnou zprávu:

HOLKY VYHRÁLY!!!!!!!

Ve svém posledním zápase na turnaji porazily tým USK Praha 34:16. Radost našich děvčat byla větší, než kdyby celý turnaj vyhrály. Celkově jsme skončili na pátém místě. Všechny týmy na čtvrtém až šestém místě měly jednu výhru (my jsme porazili USK, nás porazil Valosun a ten zase prohrál s USK) a o celkovém umístění rozhodovala minitabulka. O pouhých šest bodů na skóre nám uniklo čtvrté místo!

12.09.2009 19:20
"Dlouhotoužebněočekávaný okamžik nastal nám!" Máme pro Vás fotky. V rámci rychlosti jsem je opět nacpal na rajce.net.
fotky 1

12.09.2009 18:55
Spočítal jsem pro Vás statistiku jednotlivých zápasů. Trochu problémy jsem měl u zápasu proti Valosunu Brno, kde kopie zápisu, kterou mám k dispozici je velmi mizerná (ale opravdu velmi).

BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov - Valosun Brno 34:47 (9:16, 17:28, 34:39)
Body: Frisová 13, Pejskarová 11, Moravcová 4, Valášková 4, Cabalková 2
Fauly: 10 - 11
TH: 12/4 - 6/3
Nejlepší hráčka Josefova: Lucka Buštová

BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov - Jiskra H. Brod 21:73 (6:9, 7:32, 17:45)
Body: Frisová 8, Cabalková 4, Pejskarová 2, Buštová 2, Nováková 2, Moravcová 2, Valášková 1
Fauly: 11 - 9
TH: 6/1 - 12/5
Nejlepší hráčka Josefova: Pavlína Valášková

BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov - Sokol Nusle 28:75 (8:16, 14:41, 26:53)
Body: Pejskarová 10, Frisová 8, Valášková 4, Kočí 2, Moravcová 2, Buštová 2,
Fauly: 9 - 10
TH: 4/0 - 8/2
Nejlepší hráčka Josefova: Dominika Frisová

12.09.2009 18:30
Trochu improvizovaně se Vám hlásím z Hradce Králové z FUTURUM Centra. Byli jsme se s rodinou podívat přímo na Studánce na náš poslední dnešní zápas, no a protože rodinka šla do kina, využívám chvilky na psaní zpráviček.
Od 15 hodin jsme hráli zápas proti týmu Valosun Brno. Náš tým začal dobře (vedl 3:2), ale obrovské množství neproměněných samostatných nájezdů našich hráček bylo příčinou toho, že jsme nakonec první čtvrtinu prohráli 16:9. I druhá čtvrtina měla podobný průběh. Soupeři tam spadlo úplně všechno, nám téměř nic. Do třetí čtvrtiny provedli naši trenéři drobné změny sestavy soupeře jsme stáhli - stav po této čtvrtině byl 34:39. Bohužel na zvrat jsme neměli sílu a zápas jsme nakonec prohráli 34:47.
Herně jsme byli soupeři naprosto rovnoceným soupeřem, v čem byl velký rozdíl byla jistota proměňování u soupeře (někdy s notnou dávkou štěstí) a na druhé straně velká nervozita na straně naší (někdy i smůla), která vedla k tomu, že jsme neproměnili snad 8 samostatných (a jasných) nájezdů. Prostě naši zatím nemají tak velké zkušenosti (přesněji řečeno většina nemá žádné, protože to je jejich první turnaj a první zápasy v životě). Naše holky však bojovaly, nechaly na hřišti úplně všechny síly a zaslouží velkou pochvalu.

12.09.2009 14:15
V dalším zápase jsme nastoupili proti týmu z Havlíčkova Brodu (je na turnaji místo Jičína). Jde o klučičí tým. Sice jsme opět prohráli, tentokrát 73:21, ale naše hra se zlepšuje - prostě jsme již hráli dobře. Před poslední čtvrtinou jsme prohrávali 45:17 a v poslední čtvrtině opět nastoupily naše nejmladší (tedy ročník 2000). Holky bojovaly jako lvi (ehm, tedy lvice), koš vstřelila Kája Nováková a Lucka Buštová.
Odjíždím teď přímo do centra dění, takže zprávičky chvilku nebudou, ale vynahradím Vám to večer, snad konečně stihnu i slibované fotky.

12.09.2009 12:30
Tak Studánka dál válcuje soupeře. Ve svém dalším zápase porazila tým Valosun Brno 79:16 (nebo 81:16 Lukáš si nebyl jistý). Za chvilku nastupují naši ke svému dalšímu zápasu. DRŽTE PALCE.

12.09.2009 11:30
Zápas se Sokolem Nusle jsme prohráli 75:28. Do poslední čtvrtiny jsme nastupovali za stavu 51:26 pro soupeře a v poslední čtvrtině Lukáš prostřídal všechny hráče z lavičky, proto pouze dva body.
Dnešní výkon již byl o mnoho lepší než včera. Na našich hráčkách je vidět velká nezkušenost, pro většinu to je první turnaj v životě. Oproti soupeřům našim chybí větší "tah na branku" (tady pochopitelně na koš a na míč). Pro porovnání - děvčata ze Studánky Pardubice hrají stabilně již 4 sezony. Některé hráčky Sokola Nusle hrají již třetí sezonu, ostatní mají za sebou kompletně dvě odehrané sezony.

12.09.2009 10:50
Tak Studánka potvrzuje, že je na tomto turnaji velmi silná. Po včerejší výhře nad naším týmem dnes stejně suverénně porazila tým USK Praha 88:14.
My jsme začali svůj dnešní první zápas dobře. Proti Sokolu Nusle jsme velkou část první čtvrtiny drželi v pohodě krok. Až v závěru čtvrtiny nám soupeř mírně utekl. Bohužel druhá čtvrtina nám nevyšla a v poločase prohráváme 41:14.
Také pro Vás budeme mít nějaké fotky (zatím bohužel málo).

11.09.2009 22:40
Máme pro Vás první zprávičky z turnaje ve Studánce (dřív to nešlo, byl jsem na služební cestě).
Odjezd se opozdil o 15 minut a protože holky začínaly hned v 16:00 hodin, stihlo se vše tak tak. Holky se nestihly před prvním zápasem pořádně rozcvičit a navíc byly po cestě celé rozjívené. Hráli jsme s domácí Studánkou. A holky ze Studánky na nás vlítly a dokonale využily naší nerozehranosti. Všude byly dřív, byly bojovnější, rychlejší. Náš tým byl naopak ospalý a zaskočený. Teprve v poslední čtvrtině jsme začali hrát to, na co máme a také jedinou tuto čtvrtinu jsme vyhráli v poměru 14:10,

BK Studánka Pardubice - BASKEŤÁCI Josefov 81:16 (24:0, 43:2, 71:2)
Body: Frisová 8, Moravcová 8
Fauly: 11 - 5
TH: 4/1 - 6/0
Nejlepší hráčka Josefova: Karolína Nováková

Jinak všichni jsou v pořádku. Spí se v tělocvičně. Večeře byla dobrá - byly těstoviny.