BASKETball Josefovsti basketaci, maji smysl pro legraci title 07 title 08 title 09

Úvod » sezona 2009/2010 » akce » 2009.12.26 Vánoční zápas
Vánoční přátelské utkání
26.12.2009, 13:00, nová hala

Na druhý svátek vánoční se uskutečnilo vánoční přátelské utkání
Jaroměř a ostatní vesnice - Josefov

Sraz byl před 13 hodinou v nové hale.Po krátkém rozcvičení, rozdání cukroví, otevření piva (pochopitelně pouze u dospělých) zápas začal. První koš vstřelil Martin (josefov), pak však otěže zápasu převzala Jaroměř a okolí a první čtvrtinu tento tým vyhrál 12:2. Také začátek druhé čtvrtiny vyšel lépe Jaroměřákům (vedli 18:6), pak však zabral i tým Josefova. Začal velmi výrazně stahovat náskok, takže o poločase vedl tým Jaroměř pouze 18:16.
O přestávce došlo i na soutěže v házení trestných hodů. Byly dvě kategorie (děti + dospělí), bylo dohodnuto, že vítěz každé kategorie připíše svému týmu 2 body (v případě dospělých šlo o to, čí to byl rodič). Nakonec v obou kategoriích zvítězili zástupci Josefova a Josefov se tím dostal do vedení 20:18!
Také celá třetí čtvrtina byla jasně v rukou týmu Josefova, který navýšil vedení až na 30:18.
Ovšem ani Jaroměřský tým nesložil zbraně. Do čtvrté čtvrtiny vlítnul na soupeře s obrovskou snahou snížit náskok a nakonec strhnout vítězství na svou stranu. Ve velmi dramatické koncovce se však podařilo Josefovským udržet mírný náskok a nakonec zvítězit 35:32.

Zápas jsme si všichni užili (jak hráči, tak fanoušci).
Obrovský dík patří Plechovkám, díky kterým se vůbec zápas uskutečnil a kteří vše okolo zápasu zorganizovali.

Jaroměř (a ostatní vesnice) - Josefov 32:35
(12:2, 18:16, 18:20, 18:30)

pozn.: třetí mezivýsledek je po soutěži ve střelbě trestných hodů

Jaroměř: Mráz Jan 14, Mráz Tomáš 6, Plecháč Vojtěch 6, Zajíček Vojtěch 4, Plecháčová Michaela 2, Prokš Michael
Josefov: Jecha Martin 10, Dostál Jakub 8, Semelka Lukáš 7, Novotný Filip 6, Bureš Tomáš, zisk ze soutěže ve střelbě TH 4