VÝSLEDKY U jednotlivých kol nejsou termíny (ty se mohou drobně měnit - záměna soboty za neděli apod.). Termíny zápasů Josefovských BASKEÁKŮ naleznete zde.
1.kolo
Studánka Pardubice A
-
Studánka Pardubice B
110
:
4
BK Pardubice
-
Přelouč
81
:
4
Sokol Hradec Králové
-
Holice
30
:
63
Svitavy
-
Česká Třebová
57
:
34
Choceň
-
SB Pardubice
42
:
14
Nová Paka
-
Josefov
15 (7)
:
22 (30)
2.kolo
Studánka Pardubice A
-
Nová Paka
77
:
11
Studánka Pardubice B
-
Josefov
2
:
58
BK Pardubice
-
Choceň
93
:
15
Přelouč
-
SB Pardubice
54
:
30
Sokol Hradec Králové
-
Svitavy
39
:
74
Holice
-
Česká Třebová
86
:
3
3.kolo
Studánka Pardubice A
-
Josefov
37
:
11
Studánka Pardubice B
-
Nová Paka
4
:
54
BK Pardubice
-
SB Pardubice
78
:
20
Přelouč
-
Choceň
50
:
48
Sokol Hradec Králové
-
Česká Třebová
54
:
19
Holice
-
Svitavy
35
:
57
4.kolo
Nová Paka
-
Svitavy
4
:
62
Josefov
-
Česká Třebová
23
:
17
Choceň
-
Sokol Hradec Králové
62
:
10
SB Pardubice
-
Holice
31
:
51
Studánka Pardubice A
-
BK Pardubice
15
:
95
Studánka Pardubice B
-
Přelouč
0
:
104
5.kolo
Nová Paka
-
Česká Třebová
27
:
42
Josefov
-
Svitavy
8
:
44
Choceň
-
Holice
48
:
26
SB Pardubice
-
Sokol Hradec Králové
71
:
37
Studánka Pardubice A
-
Přelouč
34
:
66
Studánka Pardubice B
-
BK Pardubice
0
:
168
6.kolo
BK Pardubice
-
Nová Paka
113
:
6
Přelouč
-
Josefov
57
:
2
Sokol Hradec Králové
-
Studánka Pardubice A
23
:
38
Holice
-
Studánka Pardubice B
73
:
2
Svitavy
-
Choceň
38
:
33
Česká Třebová
-
SB Pardubice
36
:
22
7.kolo
BK Pardubice
-
Josefov
90
:
0
Přelouč
-
Nová Paka
71
:
11
Sokol Hradec Králové
-
Studánka Pardubice B
85
:
2
Holice
-
Studánka Pardubice A
52
:
26
Svitavy
-
SB Pardubice
76
:
23
Česká Třebová
-
Choceň
17
:
53
8.kolo
Nová Paka
-
Choceň
4
:
100
Josefov
-
SB Pardubice
11
:
22
Studánka Pardubice A
-
Svitavy
15
:
49
Studánka Pardubice B
-
Česká Třebová
2
:
50
BK Pardubice
-
Sokol Hradec Králové
88
:
16
Přelouč
-
Holice
46
:
23
9.kolo
Nová Paka
-
SB Pardubice
16
:
74
Josefov
-
Choceň
9
:
64
Studánka Pardubice A
-
Česká Třebová
33
:
28
Studánka Pardubice B
-
Svitavy
0
:
85
BK Pardubice
-
Holice
62
:
23
Přelouč
-
Sokol Hradec Králové
62
:
37
10.kolo
Sokol Hradec Králové
-
Nová Paka
54
:
13
Holice
-
Josefov
56
:
7
Svitavy
-
BK Pardubice
24
:
62
Česká Třebová
-
Přelouč
17
:
50
Choceň
-
Studánka Pardubice A
52
:
12
SB Pardubice
-
Studánka Pardubice B
54
:
16
11.kolo
Sokol Hradec Králové
-
Josefov
13
:
18
Holice
-
Nová Paka
71
:
12
Svitavy
-
Přelouč
42
:
44
Česká Třebová
-
BK Pardubice
3
:
78
Choceň
-
Studánka Pardubice B
110
:
0
SB Pardubice
-
Studánka Pardubice A
34
:
37
12.kolo
Studánka Pardubice B
-
Studánka Pardubice A
3
:
72
Přelouč
-
BK Pardubice
26
:
39
Holice
-
Sokol Hradec Králové
39
:
26
Česká Třebová
-
Svitavy
14
:
53
SB Pardubice
-
Choceň
9
:
60
Josefov
-
Nová Paka
43
:
10
13.kolo
Josefov
-
Studánka Pardubice A
19
:
40
Nová Paka
-
Studánka Pardubice B
51
:
2
SB Pardubice
-
BK Pardubice
8
:
67
Choceň
-
Přelouč
24
:
12
Česká Třebová
-
Sokol Hradec Králové
27
:
31
Svitavy
-
Holice
51
:
49
14.kolo
Nová Paka
-
Studánka Pardubice A
5
:
63
Josefov
-
Studánka Pardubice B
60
:
1
Choceň
-
BK Pardubice
11
:
41
SB Pardubice
-
Přelouč
17
:
28
Svitavy
-
Sokol Hradec Králové
58
:
23
Česká Třebová
-
Holice
16
:
102
15.kolo
Česká Třebová
-
Nová Paka
50
:
24
Svitavy
-
Josefov
41
:
24
Holice
-
Choceň
32
:
33
Sokol Hradec Králové
-
SB Pardubice
68
:
21
Přelouč
-
Studánka Pardubice A
47
:
18
BK Pardubice
-
Studánka Pardubice B
86
:
0
16.kolo
Svitavy
-
Nová Paka
63
:
8
Česká Třebová
-
Josefov
29
:
24
Sokol Hradec Králové
-
Choceň
29
:
22
Holice
-
SB Pardubice
59
:
28
BK Pardubice
-
Studánka Pardubice A
28
:
34
Přelouč
-
Studánka Pardubice B
70
:
6
17.kolo
Josefov
-
BK Pardubice
16
:
70
Nová Paka
-
Přelouč
10
:
56
Studánka Pardubice B
-
Sokol Hradec Králové
2
:
73
Studánka Pardubice A
-
Holice
13
:
46
SB Pardubice
-
Svitavy
24
:
46
Choceň
-
Česká Třebová
73
:
2
18.kolo
Nová Paka
-
BK Pardubice
6
:
85
Josefov
-
Přelouč
13
:
46
Studánka Pardubice A
-
Sokol Hradec Králové
31
:
42
Studánka Pardubice B
-
Holice
0
:
103
Choceň
-
Svitavy
26
:
29
SB Pardubice
-
Česká Třebová
45
:
29
19.kolo
SB Pardubice
-
Nová Paka
29
:
11
Choceň
-
Josefov
75
:
8
Česká Třebová
-
Studánka Pardubice A
24
:
18
Svitavy
-
Studánka Pardubice B
48
:
16
Holice
-
BK Pardubice
35
:
44
Sokol Hradec Králové
-
Přelouč
37
:
23
20.kolo
Choceň
-
Nová Paka
106
:
0
SB Pardubice
-
Josefov
29
:
35
Svitavy
-
Studánka Pardubice A
57
:
8
Česká Třebová
-
Studánka Pardubice B
44
:
5
Sokol Hradec Králové
-
BK Pardubice
11
:
59
Holice
-
Přelouč
55
:
21
21.kolo
Josefov
-
Sokol Hradec Králové
28
:
32
Nová Paka
-
Holice
20
:
28
Přelouč
-
Svitavy
25
:
30
BK Pardubice
-
Česká Třebová
66
:
11
Studánka Pardubice B
-
Choceň
0
:
147
Studánka Pardubice A
-
SB Pardubice
56
:
13
22.kolo
Nová Paka
-
Sokol Hradec Králové
13
:
58
Josefov
-
Holice
32
:
30
BK Pardubice
-
Svitavy
62
:
18
Přelouč
-
Česká Třebová
35
:
30
Studánka Pardubice A
-
Choceň
9
:
82
Studánka Pardubice B
-
SB Pardubice
11
:
56
PLAY-OFF
17.-18.03.2007
BK Pardubice
- Josefov
80:7
117:2
Svitavy
- Sokol H.Králové
26:40
22:38
Choceň
- BK Studánka A
64:6
88:6
Přelouč
- Holice
55:20
50:18
Postupují tedy týmy BK Pardubice, Sokol Hradec Králové, Choceň a Přelouč.