BASKETball Josefovsti basketaci, maji smysl pro legraci title 07 title 08 title 09

zpět
AKTUALITY
Úvod » týmy / soutěže » sezona 2007/2008 » nejmladší minižáci nf zprávičky
JSME DOMA
Tak poslední "on-line" zprávička z národního finále. Všichni jsme se v pořádku vrátili domů, unavení, zpocení, ale šťastní.

Děkujeme za podporu!!!

Další zprávy, výsledky, fotky, apod. budou v následujících dnech.

Slavia Kroměříž - BASKEŤÁCI Josefov 41:44 (16:14, 26:28, 38:32)
Paclík 13, Panenka 8, Jecha 6, Cejnar 6, Svoboda 4, Nedomlel 2, Zajíček 2, Dorr 2, Mráz 1
Velmi dramatické utkání, nádherná atmosféra, super výsledek!!!!!!

Tak už máme neděli (je asi 0:50). Dnešní den proběhl velmi úspěšně. Nejdříve naši borci super reprezentovali náš oddíl a postoupili mezi nejlepší čtyři týmy. V semifinále jsme sice nestačili na tým BK Pardubice, přesto jsme předvedli velmi bojovný výkon. Po velmi pozdním obědě jsme si zajeli na zmrzlinu (koukněte na fotky), pak jsme chvilku "blbli" v parku (docela hezký park - vůbec nevypadal, jako v Ostravě), no a večer část týmu (dospělá část!!!) "reprezentovala" BASKEŤÁKY" na společném setkání trenérů (sestava Jecha, Paclík, Zajíček st. a Zajíček ml. - nikoliv nejml. - byla zárukou kvality!!). Další část týmu dospělých (Svobodovi, Nedomlelovi, Semelkovi) "probírala" přípravu na zítřejší zápas. Teď již všichni spokojeně spí, já jen dopíšu pár poznámeček a jdu taky spát. Zítra (vlastně dnes) nám držte palce!!!

fotky z druhého dne

BASKEŤÁCI Josefov - BK Pardubice 39:71 (6:22, 16:39, 26:57)
Svoboda 18, Zajíček 7, Cejnar 6, Jecha 2, Novotný 2, Nedomlel 2, Paclík 2
V semifinále nás čekal velmi těžký soupeř, tým BK Pardubice. Naši borci bojovali, ale bohužel na soupeře to nestačilo. Přesto si všichni zaslouží uznání a pochvalu za bojovnost.
Zítra hrajeme "malé" finále (o třetí místo). Hrajeme s poraženým z druhého semifinále, které právě probíhá (Kroměříž - Písek). Začátek zápasu je v 11:30.

BASKEŤÁCI Josefov - BK ASK Chomutov 80:33
(36:0, 50:10, 67:10)

Paclík 18, Svoboda 15, Mráz 12, Nedomlel 6, Cejnar 5, Novotný 5, Zajíček 5, Panenka 4, Dorr 4, Jecha 2, Dostál 2, Záplata 2
Celý zápas se odehrál v naší režii. V první čtvrtině jsme soupeře téměř nepustili na naší polovinu. V další části zápasu jsme stále navyšovali skóre (i když už ne tak rychle) a zápas v pohodě dovedli do vítězného konce. V závěru si zahráli úplně všichni z lavičky.

BASKEŤÁCI JOSEFOV POSTUPUJÍ MEZI POSLEDNÍ ČTYŘI TÝMY!!!

Velmi příjemné bylo, když hlasatel před zápasem hlásil pořadí ve skupinách a zařadil Josefov mezi favority mistrovství. Všichni přítomní se ptají, kde je ten Josefov. Neustále vysvětlujeme, že nejsme součástí Pardubic, ani jiného velkého města!!!

Od 13:30 (asi později, opět máme skluz) hrajeme semifinále s týmem BK Pardubice.

Je 23:35. Všechny děti jsou ve svém pelíšku (alespoň to tak vypadá) a "realizační tým" probírá taktiku na zítřejší den, jen Lukáš má hlad. Držte nám zítra palce ("pěsti"), hrajeme v 10:30 ve stejné hale. Tým BASKEŤÁKŮ přeje všem přiznivcům dobrou noc.

fotky z prvního dne

BASKEŤÁCI Josefov - NH Ostrava 51:33 (9:9, 19:21, 28:25)
Svoboda 17, Cejnar 11, Nedomlel 9, Mráz 3, Paclík 3, Panenka 3, Dorr 2, Semelka 2, Novotný 1
Velmi dramatický a napínavý zápas. Abychom postoupili, potřebovali jsme vyhrát alespoň o 5 (někdo říká o 7) bodů. Skore bylo dlouho velmi vyrovnané. V poslední čtvrtině jsme však prokázali větší vůli po vítězství a postupně navyšovali skore až na konečných 51:33, což znamená vítězství ve skupině a postup. Zítra bychom měli hrát v 10:30 proti týmu Chomutova.

Jindřichův Hradec - BASKEŤÁCI Josefov 47:39
(10:10, 33:14, 43:26)

Zajíček 9, Paclík 8, Panenka 6, Svoboda 4, Nedomlel 4, Mráz 3, Cejnar 3, Semelka 2

V první čtvrtině jsme neproměnili několik jasných šancí, kdy jsme mohli jít do vedení. Bohužel druhá čtvrtina nám nevyšla a vysoko jsme ji prohráli. Pak jsme postupně stahovali, ale již to nestačilo. Nezbývá, než zabojovat proti domácímu týmu.

Celý program má již asi hodinu zpoždění!