Oblastní přebor nejmladších minižákyň
O přeborníka oblasti

 

  Tým Z V P       Body
1. BK Studánka Pardubice 4 4 0 343 : 71 8
2. BSK TJ Jičín 4 1 3 129 : 255 5
3. TJ Sokol Stěžery 3 1 2 135 : 145 4
4. BK Studánka Pardubice "B" 3 1 2 87 : 223 4

 

O 5. - 9. místo

 

  Tým Z V P       Body
5. KARA Trutnov 8 8 0 659 : 183 16
6. Baskeťáci Josefov 8 5 3 374 : 285 13
7. TJ Jiskra Litomyšl 8 4 4 486 : 359 12
8. Bižuterie Jablonec n. Nisou 8 3 5 330 : 323 10
9. BK Studánka Pardubice "C" 8 0 8 75 : 774 8

 





4. kolo

Jiskra Litomyšl - BASKEŤÁCI Josefov 50:76 (6:18, 18:30, 34:49)
27.03.2011, 15:00, Litomyšl

Sestava, body:  Nováková 27, Csurillová 23, Kršková 9, Baldíková 7, Čechová 7, Novotná K. 3, Divišová Daniela, Divišová Denisa, Dostálová D., Dostálová P., Novotná N., Zajíčková, Páblová, Borsová
TH: 5/0 - 20/8 (Csurillová 4/3, Baldíková 2/1, Čechová 2/1, Novotná K. 2/1, Nováková 4/1, Kršková 6/1)
Fauly: 14 - 10 (Baldíková 3, Csurillová 3, Kršková 1, Nováková 1, Novotná K. 1, Páblová 1)

BK Studánka Pardubice C - BASKEŤÁCI Josefov 12:52 (2:7, 6:15, 12:21)
27.03.2011, 17:00, Litomyšl

Sestava, body: Novotná K. 12, Csurillová 11, Baldíková 8, Čechová 7, Dostálová P. 6, Divišová Daniela 4, Dostálová D. 2, Páblová 2, Divišová Denisa, Kršková, Novotná N., Zajíčková, Borsová
TH: 4/2 - 14/6 (Čechová 4/3, Csurillová 2/1, Divišová Daniela 4/2, Kršková 4/0)
Fauly: 16 - 8 (Csurillová 2, Čechová 2, Dostálová P. 1, Kršková 1, Novotná K. 1, Páblová 1)




3. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - Jiskra Litomyšl 54:46 (18:9, 26:18, 41:34)
26.02.2011, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body:  Nováková 22, Csurillová 20, Baldíková 8, Čechová 4, Dostálová D., Dostálová P., Novotná K., Novotná N., Rukavičková, Zajíčková, Páblová
TH: 30/14 - 13/4 (Csurillová 16/8, Nováková 10/6, Čechová 2/0, Rukavičková 2/0)
Fauly: 10 - 22 (Baldíková 4, Nováková 2, Rukavičková 2, Csurillová 1, Dostálová P. 1)

BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice C 88:11 (11:9, 37:9, 58:11)
26.02.2011, 10:45, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Čechová 29, Nováková 22, Csurillová 11, Baldíková 6, Dostálová D. 6, Dostálová P. 6, Rukavičková 4, Novotná N. 2, Páblová 2, Novotná K., Zajíčková
TH: 14/6 - 4/1 (Dostálová D. 2/2, Csurillová 2/1, Rukavičková 4/2, Čechová 4/1, Dostálová P. 2/0)
Fauly: 4 - 10 (Čechová 3, Novotná N. 1)




Do bojů o umístění se započítávají některé výsledky ze základní skupiny. Byl velký problém vymyslet systém, protože v jedné skupině bylo 5 týmů a ve druhé byly týmy 4. Naše výsledky s Jabloncem jsou divně, v Jablonci jsme prohráli jiným poměrem a domácí zápas se uskutečnil (a vyhráli jsme). Protože však v konečném důsledku nemá velikost skóre vliv na celkovou tabulku, tak se nic neděje.

 

2. kolo - výsledky ze základní části

BASKEŤÁCI Josefov - KARA Trutnov 21:48
Bižuterie Jablonec nad Nisou - BASKEŤÁCI Josefov 41:28




1. kolo - výsledky ze základní části

KARA Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 77:35
BASKEŤÁCI Josefov - Bižuterie Jablonec nad Nisou 20:0




Oblastní přebor nejmladších minižákyň - skupina SEVER

 

  Tým Z V P       Body
1. BK Studánka Pardubice "B" 16 13 3 1091 : 474 29
2. BSK TJ Jičín 16 12 4 952 : 629 28
3. BK Loko Trutnov 16 10 6 883 : 668 26
4. Baskeťáci Josefov 16 4 12 593 : 897 20
5. Bižuterie Jablonec n. NIsou 16 1 15 335 : 1186 17

 

5 + 4 družstev (S, J), polsky, 4x každý s každým, SO (NE) dopoledne, odpoledne. Po skončení základní části první dva z každé skupiny sehrají dva turnaje u vítězů skupin o titul Přeborník oblasti (bez práva postupu na MČR), zbylá družstva u třetích ze skupin o 5. - 9.místo se započítáním vzájemných výsledků za skupin. O postup na MČR proběhne kvalifikace předem přihlášených družstev s povinností nastoupit s nejméně deseti hráči podle pravidel pro střídání!




Zápasy Baskeťáků

 

Kolo Datum            
1. kolo 02.10.2010 volno    
 
   
2. kolo 16.10.2010 BSK TJ Jičín - BASKEŤÁCI Josefov 48
42
:
:
42
34
3. kolo 30.10.2010 BASKEŤÁCI Josefov - Studánka Pardubice B 21
17
:
:
70
94
4. kolo 13.11.2010 Bižuterie Jablonec - BASKEŤÁCI Josefov 45
28
:
:
38
41
5. kolo 27.11.2010 BASKEŤÁCI Josefov - BK Loko Trutnov 15
26
:
:
52
44
6. kolo 11.12.2010 volno    
 
   
7. kolo 08.01.2011 BASKEŤÁCI Josefov - BSK TJ Jičín 41
47
:
:
63
60
8. kolo 22.01.2011 Studánka Pardubice B - BASKEŤÁCI Josefov 64
40
:
:
29
51
9. kolo 05.02.2011 BASKEŤÁCI Josefov - Bižuterie Jablonec 50
60
:
:
37
56
10. kolo 19.02.2011 BK Loko Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 76
78
:
:
42
39
               

 




10. kolo

BK Loko Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 76:42 (12:11, 32:27, 46:39)
19.02.2011, 09:00, hala Na Nivách Trutnov

Sestava, body: Nováková 23, Csurillová 13, Čechová 2, Kršková 2, Novotná K. 2, Baldíková, Divišová Da., Divišová De., Dostálová D., Dostálová P., Novotná N., Zajíčková, Páblová
TH: 6/0 - 21/8 (Nováková 7/5, Csurillová 6/3, Čechová 6/0, Zajíčková 2/0)
Fauly: 15 - 5 (Baldíková 2, Nováková 2, Kršková 1)

BK Loko Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 78:39 (10:10, 28:18, 74:18)
19.02.2011, 11:00, hala Na Nivách Trutnov

Sestava, body: Csurillová 15, Nováková 12, Kršková 10, Baldíková 2, Čechová, Divišová Da., Divišová De., Dostálová P., Dostálová D., Novotná K., Novotná N., Zajíčková, Páblová
TH: 5/0 - 10/5 (Csurillová 2/1, Nováková 8/4)
Fauly: 8 - 5 (Baldíková 2, Divišová De. 1, Nováková 1, Novotná N. 1)




9. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - Bižuterie Jablonec nad Nisou 50:37 (16:6, 30:14, 42:24)
13.02.2011, 10:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Nováková 23, Novotná K. 11, Csurillová 6, Kršková 6, Baldíková 2, Dostálová P. 2, Dostálová D., Novotná N., Onderková, Rukavičková, Zajíčková, Páblová, Paclíková
TH: 24/12 - 9/3 (Nováková 12/7, Baldíková 4/2, Novotná K. 6/3, Onderková 2/0)
Fauly: 8 - 19 (Nováková 2, Novotná N. 2, Baldíková 1, Csurillová 1, Kršková 1, Novotná K. 1)

BASKEŤÁCI Josefov - Bižuterie Jablonec nad Nisou 60:56 (20:4, 33:16, 54:35)
13.02.2011, 12:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Nováková 30, Csurillová 11, Kršková 10, Rukavičková 4, Novotná K. 2, Onderková 2, Dostálová P. 1, Baldíková, Dostálová D., Novotná N., Zajíčková, Páblová, Paclíková
TH: 17/8 - 10/2 (Nováková 7/6, Dostálová P. 2/1, Csurillová 4/1, Kršková 2/0, Onderková 2/0)
Fauly: 8 - 20 (Nováková 3, Novotná K. 2, Csurillová 1, Kršková 1, Rukavičková 1)




8. kolo

BK Studánka Pardubice - BASKEŤÁCI Josefov 64:29 (14:2, 29:16, 44:27)
22.01.2011, 09:00, tělocvična ZŠ Studánka

Sestava, body: Baldíková 8, Csurillová 8, Kršková 4, Čechová 3, Dostálová P. 2, Nováková 2, Páblová 2, Novotná K., Novotná N., Zajíčková
TH: 9/4 - 15/5 (Čechová 8/3, Csurillová 6/2, Kršková 1/0)
Fauly: 15 - 7 (Čechová 2, Novotná K. 2, Kršková 1, Novotná N., Zajíčková 1)

BK Studánka Pardubice - BASKEŤÁCI Josefov 40:51 (6:10, 21:32, 29:43)
22.01.2011, 10:30, tělocvična ZŠ Studánka

Sestava, body: Nováková 18, Kršková 10, Csurillová 7, Baldíková 6, Čechová 6, Novotná K. 4, Dostálová P., Novotná N., Zajíčková, Páblová
TH: 15/6 - 20/7 (Nováková 10/6, Csurillová 6/1, Čechová 2/0, Dostálová P. 2/0)
Fauly: 13 - 9 (Baldíková 5, Nováková 2, Csurillová 1, Kršková 1)




7. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BSK Jičín 41:63 (11:18, 26:28, 30:49)
16.01.2011, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Csurillová 16, Nováková 16, Čechová 4, Baldíková 2, Novotná K. 2, Zajíčková 1, Divišová Da., Divišová De., Dostálová D., Dostálová P., Kršková, Novotná N.
TH: 30/13 - 10/5 (Nováková 15/10, Zajíčková 2/1, Csurillová 5/2, Baldíková 2/0, Dostálová P. 2/0, Novotná K. 4/0)
Fauly: 12 - 22 (Baldíková 4, Novotná K. 3, Csurillová 2, Zajíčková 2, Novotná K. 1)

BASKEŤÁCI Josefov - BSK Jičín 47:60 (11:23, 30:34, 37:50)
16.01.2011, 10:30, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Csurillová 22, Nováková 14, Kršková 5, Baldíková 2, Čechová 2, Novotná K. 2, Divišová Da., Divišová De., Dostálová D., Dostálová /., Novotná N., Zajíčková
TH: 26/13 - 6/2 (Kršková 1/1, Nováková 9/6, Csurillová 12/6, Novotná K. 4/0)
Fauly: 5 - 17 (Novotná K. 2, Csurillová 1, Kršková 1, Nováková 1)




6. kolo

volno




5. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Loko Trutnov 15:52 (4:8, 11:20, 15:32)
27.11.2010, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Nováková 13, Csurillová 2, Baldíková, Divišová Da., Divišová De., Novotná K., Novotná N., Páblová
TH: 10/3 - 4/0 (Nováková 6/3, Baldíková 2/0, Csurillová 2/0)
Fauly: 7 - 11 (Nováková 4, Csurillová 2, Novotná K. 1)

BASKEŤÁCI Josefov - BKLoko Trutnov 26:44 (12:10, 14:24, 16:38)
27.11.2010, 11:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Nováková 20, Csurillová 4, Baldíková 2, Divišová Da., Divišová De., Novotná K., Novotná N., Páblová
TH: 1/0 - 0/0 (Nováková 1/0)
Fauly: 1 - 2 (Novotná N. 1)




4. kolo

TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - BASKEŤÁCI Josefov 45:38 (5:7, 22:19, 30:31)
13.11.2010, 10:00, hala SŠŘS Jablonec nad Nisou

Sestava, body: Csurillová 19, Baldíková 8, Novotná K. 5, Čechová 4, Novotná N. 1, Onderková 1, Divišová Da., Divišová De., Dostálová D., Dostálová P., Rukavičková, Zajíčková
TH: 18/5 - 32/12 (Csurillová 10/7, Čechová 4/2, Novotná N. 2/1, Onderková 2/1, Novotná K. 4/1, Baldíková 8/0, Rukavičková 2/0)
Fauly: 17 - 17 (Rukavičková 5, Baldíková 4, Csurillová 4, Novotná K. 2, Novotná N. 1, Onderková 1)

TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - BASKEŤÁCI Josefov 28:41 (8:7, 18:15, 25:30)
13.11.2010, 12:00, hala SŠŘS Jablonec nad Nisou

Sestava, body: Baldíková 12, Onderková 9, Novotná K. 6, Csurillová 4, Čechová 4, Divišová Da. 2, Rukavičková 2, Zajíčková 2, Divišová De., Dostálová D., Dostálová P.,  Novotná N.,
TH: 12/2 - 23/7 (Divišová Da. 4/2, Onderková 6/3, Baldíková 9/2, Čechová 2/0, Novotná K. 2/0)
Fauly: 28 - 20 (Novotná K. 5, Baldíková 4,Onderková 3, Zajíčková 3, Csurillová 2, Divišová Da. 2, Novotná N. 1)




3. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice B 21:70 (6:9, 9:29, 13:47)
05.11.2010, 16:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Csurillová 6, Nováková 5, Novotná K.4, Baldíková 2, Čechová 2, Rukavičková 2, Divišová Da., Divišová De., Dostálová P., Dostálová D., Novotná N., Onderková, Zajíčková, Páblová
TH: 7/1 - 8/4 (Nováková 3/1, Csurillová 2/0, Čechová 2/0)
Fauly: 7 - 8 (Nováková 2, Rukavičková 2, Csurillová 1, Dostálová De. 1, Novotná K. 1

BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice B 17:94 (7:16, 9:39, 11:60)
05.11.2010, 17:30, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Nováková 8, Csurillová 6, Onderková 2, Novotná K. 1, Baldíková, Čechová, Divišová Da., Divišová De., Dostálová D., Dostálová P., Novotná N., Rukavičková, Zajíčková, Páblová
TH: 8/3 - 7/4 (Novotná K. 2/1, Nováková 6/2)
Fauly: 13 - 6 (Divišová De. 3, Csurillová 2, Nováková 2, Novotná N. 2, Dostálová P. 1, Novotná K. 1, Rukavičková 1, Zajíčková 1)




2. kolo

BSK TJ Jičín - BASKEŤÁCI Josefov 48:42 (13:8, 25:18, 36:31)
16.10.2010, 09:00, Jičín

Sestava, body: Nováková 28, Csurillová 8, Baldíková 4, Dostálová P. 2, Čechová, Divišová De., Divišová Da., Kršková, Novotná K., Novotná N., Rukavičková, Zajíčeková
TH: 9/4 - 16/8 (Baldíková 4/2, Csurillová 4/2, Nováková 8/4)
Fauly: 14 - 12 (Csurillová 4, Nováková 3, Baldíková 2, Novotná K. 2, Kršková 1)

BSK TJ Jičín - BASKEŤÁCI Josefov 42:34 (23:2, 27:14, 34:20)
16.10.2010, 11:00, Jičín

Sestava, body: Csurillová 14, Rukavičková 9, Nováková 7, Novotná K. 3, Baldíková 1, Čechová, Divišová Da., Divišová De., Dostálová P., Kršková, Novotná N., Zajíčková
TH: 10/2 - 12/6 (Baldíková 2/1, Nováková 6/3, Novotná K. 2/1, Rukavičková 2/1)
Fauly: 11 - 8 (Nováková 4, Baldíková 2, Csurillová 2)




1. kolo

volno




Oblastní přebor nejmladších minižákyň - skupina JIH

 

  Tým Z V P       Body
1. BK Studánka Pardubice 12 12 0 1180 : 240 24
2. TJ Sokol Stěžery 12 8 4 949 : 419 20
3. TJ Jiskra Litomyšl 12 4 8 644 : 646 16
4. BK Studánka Pardubice "C" 12 0 12 103 : 1571 12

 








  © ENSiS 2010 - správa -
 
| Bimbrlata Jaroměř | DÖRR STŘECHY | Dodavatel lakoven | Drátěný program | RVfin Jaroměř | penzion Expanze | Pro-roubenky | SASKYN | TSM Jaroměř | web ENSIS | střechy Jaroměř |