Další informace naleznete v těchto podmenu:

Oblastní přebor starších minižákyň

 

  Tým Z V P       Body
1. BK Studánka Pardubice 20 17 3 1505 : 665 37
2. KARA Trutnov 20 13 7 1334 : 700 32
3. TJ Jiskra H. Brod 20 11 7 1036 : 1097 31
4. BSK TJ Jičín 20 10 10 805 : 1096 30
5. Baskeťáci Josefov 20 6 14 778 : 1082 26
6. TJ Sokol Stěžery 20 3 17 433 : 1251 23

Pozn.: Tým KARA Trutnov prohrál jednou kontumačně 0:20, nezapočítává se mu bod za prohru

6 družstev, polsky, 4x každý s každým, SO (NE) dopoledne, odpoledne.
Protože několik družstev chce hrát s věkově staršími, povoluje STK pro tento ročník výjimku. Na soupisce mohou být uvedeny nejvýše tři hráčky r. 1997. Vítězné družstvo nemá nárok na postup, rozhodnou kvalifikační turnaje.

Zápasy Baskeťáků

 

Kolo Datum            
1. kolo 02.10.2010 BASKEŤÁCI Josefov  - TJ Sokol Stěžery 47
59
:
:
22
20
2. kolo 16.10.2010 BK Studánka Pardubice - BASKEŤÁCI Josefov 56
106
:
:
20
9
3. kolo 30.10.2010 BASKEŤÁCI Josefov - BK Loko Trutnov 29
23
:
:
52
65
4. kolo 13.11.2010 BASKEŤÁCI Josefov - BSK TJ Jičín 36
34
:
:
40
35
5. kolo 27.11.2010 TJ Jiskra H. Brod - BASKEŤÁCI Josefov 66
72
:
:
46
50
6. kolo 11.12.2010 TJ Sokol Stěžery - BASKEŤÁCI Josefov 12
22
:
:
60
58
7. kolo 08.01.2011 BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice 37
33
:
:
64
68
8. kolo 22.01.2011 BK Loko Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 109
121
:
:
29
17
9. kolo 05.02.2011 BSK TJ Jičín - BASKEŤÁCI Josefov 44
48
:
:
26
27
10. kolo 19.02.2011 BASKEŤÁCI Josefov - TJ Jiskra H. Brod 80
58
:
:
27
33
               

 




10. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - TJ Jiskra H. Brod 80:27 (28:4, 49:13, 62:22)
16.01.2011, 12:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Frisová 24, Nováková 20, Moravcová 17, Vlková 9, Chroustová 6, Cabalková 2, Plecháčová 2
TH: 31/14 - 14/4 (Moravcová 5/3, Frisová 4/2, Vlková 2/1,Nováková 18/8, Plecháčová 2/0)
Fauly: 14 - 19 (Frisová 3, Moravcová 3, Cabalková 2, Nováková 2, Plecháčová 2, Chroustová 1, Vlková 1)

BASKEŤÁCI Josefov - Soupeř 58:33 (17:6, 26:19, 44:23)
16.01.2011, 13:45, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Frisová 14, Vlková 14, Moravcová 10, Nováková 8, Cabalková 6, Chroustová 4, Plecháčová 2
TH: 19/6 - 12/3 (Cabalková 2/2, Moravcová 6/2, Vlková 6/2, Nováková 1/0, Plecháčová 4/0)
Fauly: 11 - 15 (Frisová 5, Cabalková 2, Moravcová 2, Chroustová 1, Vlková 1)




9. kolo

BSK TJ Jičín - BASKEŤÁCI Josefov 44:26 (16:2, 25:16, 35:20)
12.02.2011, 13:45,Jičín

Sestava, body: Moravcová 10, Plecháčová 4, Winterová 4, Nováková 3, Vlková 3, Chroustová 2, Borsová, Kršková
TH: 4/1 - 10/4 (Moravcová 4/2, Nováková 2/1, Vlková 2/1, Kršková 2/0)
Fauly: 8 - 9 (Borsová 2, Moravcová 2, Nováková 2, Kršková 1, Plecháčová 1, Vlková 1)

BSK TJ Jičín - BASKEŤÁCI Josefov 48:27 (20:6, 27:12, 39:15)
12.02.2011, 15:30, Jičín

Sestava, body: Plecháčová 8, Nováková 7, Moravcová 4, Winterová 4, Borsová 2, Vlková 2, Chroustová, Kršková
TH: 8/2 - 2/1 (Nováková 2/1)
Fauly: 10 - 13 (Moravcová 5, Borsová 3, Plecháčová 2, Vlková 2, Winterová 1)




8. kolo

Kara Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 109:29 (10:15, 49:17, 71:25)
29.01.2011, 09:00, hala gymnázia Trutnov

Sestava, body: Frisová 8, Moravcová 8, Borsová 4, Plecháčová 3, Kršková 2, Nováková 2, Winterová 2, Diheneščiková
TH: 13/9 - 15/5 (Frisová 4/2, Moravcová 4/2, Plecháčová 3/1,Nováková 4/0)
Fauly: 15 - 8 (Frisová 3, Nováková 2, Plecháčová 2, Winterová 1)

Kara Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 121:17 (16:4, 61:8, 79:14)
29.01.2011, 10:45, hala gymnázia Trutnov

Sestava, body: Pplecháčová 6, Moravcová 4, Borsová 3, Kršková 2, Nováková 2, Diheneščiková, Frisová, Winterová
TH: 10/5 - 11/3 (Nováková 4/2, Borsová 3/1, Kršková 2/0, Plecháčová 2/0)
Fauly: 14 - 6 (Moravcová 4, Winterová 2)




7. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice 37:64 (13:6, 23:25, 31:47)
08.01.2011, 12:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Plecháčová 14, Frisová 13, Moravcová 8, Nováková 2, Baldíková, Borsová, Diheneščiková, Chroustová, Kočí, Kršková, Valášková, Vlková, Winterová
TH: 18/5 - 26/10 (Frisová 4/3, Plecháčová 4/2, Kočí 2/0, Moravcová 8/0)
Fauly: 20 - 16 (Moravcová 4, Plecháčová 4, Winterová 2, Baldíková 1, Borsová 1, Diheneščiková 1, Chroustová 1, Kršková 1, Vlková 1)

BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice 33:68 (10:18, 14:31, 24:49)
08.01.2011, 13:30, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Moravcová 6, Plecháčová 6, Frisová 5, Vlková 5, Kršková 3, Chroustová 2, Kočí 2, Nováková 2, Winterová 2, Baldíková, Borsová, Diheneščiková, Valášková
TH: 21/7 - 7/2 (Kočí 2/2, Moravcová 4/2, Vlková 3/1, Kršková 4/1, Frisová 5/1, Nováková 2/0, Plecháčová 1/0)
Fauly: 16 - 20 (Moravcová 5, Plecháčová 5, Frisová 2, Winterová 2, Kočí 1, Nováková 1)




6. kolo

TJ Sokol Stěžery - BASKEŤÁCI Josefov 12:60 (2:14, 6:24, 8:44)
11.12.2010, 09:00, tělocvična Sokol Hradec Králové, ELiščino nábřeží 777

Sestava, body: Nováková 18, Frisová 16, Moravcová 14, Baldíková 4, Borsová 4, Plecháčová 4, Cabalková
TH: 4/0 - 2/0 (Nováková 2/0)
Fauly: 3 - 4 (Frisová 2, Nováková 2)

TJ Sokol Stěžery - BASKEŤÁCI Josefov 22:58 (3:14, 9:28, 34:20)
11.12.2010, 10:45
, tělocvična Sokol HRadec Králové, Eliščino nábřeží 777
Sestava, body: Moravcová 18, Plecháčová 14, Frisová 12, Nováková 8, Borsová 6, Baldíková, Cabalková
TH: 6/2 - 8/2 (Frisová 6/2, Moravcová 2/0)
Fauly: 8 - 7 (Moravcová 3, Baldíková 1, Frisová 1, Nováková 1, Plecháčová 1)




5. kolo

TJ Jiskra H. Brod - BASKEŤÁCI Josefov 66:46 (20:11, 32:24, 38:32)
28.11.2010, 10:00, hala Kotlina H. Brod

Sestava, body: Moravcová 22, Frisová 9, Borsová 5, Nováková 4, Baldíková 2, Plecháčová 2, Winterová 2, Vlková
TH: 8/6 - 18/4 (Borsová 2/1, Moravcová 6/2, Frisová 4/1, Plecháčová 6/0)
Fauly: 15 - 8 (Plecháčová 3, Frisová 2, Moravcová 2, Vlková 1)

TJJiskra H. Brod - BASKEŤÁCI Josefov 72:50 (22:10, 49:23, 56:39)
28.11.2010, 13:00, hala KotlinaH. Brod

Sestava, body: Frisová 17, Nováková 13, Plecháčová 9, Moravcová 6, Borsová 3, Winterová 2, Baldíková, Vlková
TH: 16/3 - 23/4 (Borsová 2/1, Nováková 4/1, Plecháčová 4/1, Frisová 9/1, Moravcová 2/0, Winterová 2/0)
Fauly: 21 - 13 (Frisová 5, Moravcová 5, Nováková 1, Plecháčová 1, Winterová 1)




4. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BSK Jičín 36:40 (4:6, 11:14, 21:31)
12.11.2010, 16:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Frisová 17, Moravcová 6, Plecháčová 5, Cabalková 4, Nováková 2, Vlková 2, Kočí, Winterová, Voborníková S. Voborníková I.
TH: 10/2 - 4/2 (Plecháčová 2/1, Frisová 4/1, Moravcová 2/0, Vlková 2/0)
Fauly: 12 - 11 (Moravcová 5, Nováková 2, Vlková 2, Cabalková 1, Frisová 1, Plecháčová 1)

BASKEŤÁCI Josefov - BSK Jičín 34:35 (12:12, 18:15, 28:25)
12.11.2010, 17:30, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Moravcová 12, Frisová 10, Plecháčová 10, Cabalková 2, Kočí, Nováková, Vlková, Winterová, Voborníková S.,Voborníková I.
TH: 11/2 - 10/5 (Moravcová 4/2, Frisová 5/0, Plecháčová 2/0)
Fauly: 13 - 9 (Moravcvoá 4, Vlková 4, Frisová 2, Cabalková 1, Plecháčová 1, Winterová 1)




3. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Kara Trutnov 29:52 (4:10, 9:26, 15:42)
07.11.2010, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Frisová 14, Cabalková 4, Plecháčová 4, Valášková 4, Moravcová 2, Nováková 1, Winterová, Voborníková S., Voborníková I.
TH: 8/1 - 14/4 (Nováková 2/1, Cabalková 4/0, Plecháčová 2/0)
Fauly: 12 - 10 (Moravcová 4, Plecháčová 3, Frisová 2, Plecháčová 1, Valášková 1, Winterová 1)

BASKEŤÁCI Josefov - BK Kara Trutnov 23:65 (10:13, 15:27, 19:43)
07.11.2010, 10:45, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Firosvá 8, Moravcová 7, Plecháčová 4, Cabalková 2, Winterová 2, Nováková, Valášková, Voborníková S., Voborníková I.
TH: 8/3 - 8/1 (Frisová 4/2, Moravcová 2/1, Cabalková 2/0)
Fauly: 9 - 10 (Moravcová 3, Frisová 2, Voborníková I. 2, Cabalková 1, Plecháčová 1)




2. kolo

BK Studánka Pardubice - BASKEŤÁCI Josefov 56:20 (11:10, 25:15, 47:17)
16.10.2010, 09:00, ZŠ Studánka Pardubice

Sestava, body: Frisová 12, Borsová 3, Moravcová 3, Chroustová 2, Plecháčová, Valášková, Vlková, Winterová, Voborníková S., Voborníková I.
TH: 15/6 - 23/8 (Moravcová 6/3, Frisová 9/4, Borsová 4/1,Plecháčová 2/0,Winterová 2/0)
Fauly: 21 - 13 (Moravcová 4, Frisová 3, Valášková 3, Chroustová 1, P

BKStudánka Pardubice - BASKEŤÁCI Josefov 106:9 (18:2, 47:3, 76:7)
16.10.2010, 11:00, ZŠ Studánka Pardubice

Sestava, body: Moravcová 5, Borsová 2, Voborníková S. 2, Frisová, Chroustová, Plecháčová, Valášková, Vlková, Winterová, Voborníková I.
TH: 5/2 - 12/3 (Moravcová 8/3, Frisová 2/0, Voborníková S. 2/0)
Fauly: 19 - 4 (Borsová 1, Frisová 1, Moravcová 1, Voborníková I. 1




1. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - Sokol Stěžery 47:22 (8:12)
02.10.2010, 12:30, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Plecháčová 15, Moravcová 14, Cabalková 4, Valášková 4, Vlková 4, Borsová 2, Frisová 2, Nováková 2,Diheneščiková, Chroustová, Kočí, Winterová
TH: 14/3 - 4/0 (Nováková 4/2, Plecháčová 4/1, Chroustová 2/0, Moravcová 2/0, Vlková 2/0)
Fauly: 10 - 16 (Nováková 2, Plecháčová 2, Borsová 1, Diheneščiková1, Frisová 1, Kočí 1, Moravcová 1, Valášková 1)

BASKEŤÁCI Josefov - Sokol Stěřery 59:20 (18:2, 31:8, 39:14)
02.10.2010, 14:15, tělocvična ZŠJosefov

Sestava, body: Moravcová 28, Valášková 10, Frisová 8, Plecháčová 8, Nováková 3, Kočí 2, Borsová, Cabalková, Diheneščiková, Chroustová, Vlková, Winterová
TH: 8/3 - 8/0 (Moravcová 2/2, Nováková 2/1, Diheneščiková 2/0, Valášková 2/0)
Fauly: 13 - 11 (Plecháčová 3, Valášková 3, Borsová 2, Moravcová 2, Diheneščiková 1, Frisová 1, Nováková 1)

Pořádná příprava před zápasem je důležitá
Pořádná příprava před zápasem je důležitá
Předseda, trenér, custod
Předseda, trenér, custod
Ve druhém zápase již holky hrály o poznání disciplinovaněji
Ve druhém zápase již holky hrály o poznání disciplinovaněji

 








  © ENSiS 2010 - správa -
 
| Bimbrlata Jaroměř | DÖRR STŘECHY | Dodavatel lakoven | Drátěný program | RVfin Jaroměř | penzion Expanze | Pro-roubenky | SASKYN | TSM Jaroměř | web ENSIS | střechy Jaroměř |