Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva
O přeborníka oblasti

 

  Tým Z V P       Body
1. BK Studánka Pardubice 6 5 1 360 : 360 11
2. KARA Trutnov 6 4 2 293 : 280 10
3. BK Pardubice "A" 6 2 4 286 : 320 8
4. Baskeťáci Josefov 6 1 5 219 : 322 7

 

 



O 5. - 8. místo

 

  Tým Z V P       Body
5. BK Studánka Pardubice "B" 6 5 1 425 : 186 11
6. TJ Jiskra H. Brod 6 4 2 351 : 310 10
7. Sokol Hradec Králové 6 2 4 328 : 268 8
8. Sokol Hradec Králové "B" 6 1 5 105 : 445 8

 

 






O 9. - 12. místo

 

  Tým Z V P       Body
9. TJ Svitavy 6 5 1 314 : 234 11
10. Sokol PP H. Králové 2 6 4 2 303 : 234 10
11. Spartak Choceň 6 3 3 308 : 239 9
12. BK Pardubice "B" 6 0 6 161 : 379 6

 

 






Oblastní přebor starších minižáků - 1. turnaj o přeborníka

02.04.2011, tělocvična ZŠ Studánka Pardubice

 

 Tabulka

  Studánka
Pardubice
KARA
Trutnov
BK
Pardubice
Baskeťáci
Josefov
Body
Skóre
Pořadí
BK Studánka
Pardubice
  2
65:42
2
58:55
2
67:22
6
190:119
1.
KARA
Trutnov
1
42:65
  2
48:31
2
40:35
5
130:131
2.
BK
Pardubice
1
55:58
1
31:48
  2
59:29
4
145:135
3.
Baskeťáci
Josefov
1
22:67
1
35:40
1
29:59
  3
86:166
4.


3. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Pardubice 29:59 (5:20, 11:29, 15:51)
02.04.2011, 16:45, tělocvična ZŠ Studánka, Pardubice

Sestava, body: Janowski 6, Chroust 5, Miler 5, Nováková 3, Bano 2, Bubeník 2, Bureš 2, Csurillová 2, Novotná K. 2, Dvorský, Martínek, Mráz T., Baldíková, Kršková, Čechová
TH: 20/7 - 17/9 (Miler 4/3, Chroust 6/3, Nováková 3/1, Bureš 1/0, Mráz 2/0, Baldíková 2/0, Kršková 2/0)
Fauly: 17 - 19 (Bano 4, Miler 4, Bubeník 3, Baldíková 2, Bureš 1, Chroust 1, Janowski 1, Martínek 1)

 

2. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - KARA Trutnov 35:40 (5:10, 24:15, 30:27)
02.04.2011, 14:45, tělocvična ZŠ Studánka, Pardubice

Sestava, body: Janowski 8, Mráz T. 6, Bureš 5, Chroust 4, Miler 4, Nováková 4, Bubeník 2, Kršková 2, Bano, Dvorský, Martínek, Baldíková, Csurillová, Novotná K., Čechová
TH: 14/3 - 35/12 (Janowski 6/2, Bureš 4/1,  Chroust 2/0, Martínek 2/0)
Fauly: 23 - 16 (Bubeník 3, Bureš 3, Chroust 3, Janowski 3, Martínek 3, Mráz 3, Bano 2, Miler 1, Baldíková 1, Nováková 1)

 

1. kolo

BK Studánka Pardubice - BASKEŤÁCI Josefov 67:22 (24:6, 39:10, 55:16)
02.04.2011, 10:45, tělocvična ZŠ Studánka, Pardubice

Sestava, body: Janowski 6, Miler 4, Mráz T. 4, Chroust 2, Baldíková 2, Nováková 2, Kršková 2, Bano, Bubeník, Bureš, Dvorský, Martínek, Csurillová, Novotná K., Čechová
TH: 6/5 - 4/0 (Csurillová 2/0, Kršková 2/0)
Fauly: 6 - 9 (Janowski 4, Chroust 2, Bano 1, Bureš 1, Baldíková 1)

 

 

šli jsme do toho s nadšením
šli jsme do toho s nadšením
dali nám však hned pěkně zabrat
dali nám však hned pěkně zabrat
zahambit jsme se ale určitě nedali
zahambit jsme se ale určitě nedali
přezutí nových (zapomenutých) bot v depu
přezutí nových (zapomenutých) bot v depu
porada u táborového ohně - jak na ně
porada u táborového ohně - jak na ně
když se pořádně přitlačilo, tak to šlo :-)
když se pořádně přitlačilo, tak to šlo :-)
tak to byl náš velmi nadějný okamžik
tak to byl náš velmi nadějný okamžik



Oblastní přebor starších minižáků - 1. turnaj o přeborníka

26.03.2011, hala Na Nivách, Trutnov

 

 Tabulka

  Studánka
Pardubice
KARA
Trutnov
BK
Pardubice
Baskeťáci
Josefov
Body
Skóre
Pořadí
BK Studánka
Pardubice
  2
57:36
2
71:33
1
42:48
5
170:117
1.
KARA
Trutnov
1
36:57
  2
66:55
2
61:37
5
163:149
2.
BK
Pardubice
1
33:71
1
55:66
  2
53:48
4
141:185
3.
Baskeťáci
Josefov
2
48:42
1
37:61
1
48:53
  4
133:156
4.


3. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Pardubice 48:53 (8:23, 22:33, 30:45)
26.03.2011, 15:30, hala Na Nivách, Trutnov

Sestava, body: Nováková 8, Csurillová 8, Chroust 6, Janowski 6, Bubeník 5, Bureš 4, Miler 3, Kršková 3, Mráz T. 2, Baldíková 2, Čechová 1, Bano, Novotná K.
TH: 20/8 - 23/15 (Baldíková 2/2, Bubeník 2/1, Nováková 4/2, Kršková 2/1, Čechová 2/1, Miler 4/1, Chroust 4/0,)
Fauly: 21 - 19 (Chroust 5, Bano 3, Bubeník 3, Janowski 3, Mráz 3, Nováková 3, Bureš 1)

 

2. kolo

KARA Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 61:37 (13:8, 32:17, 47:29)
26.03.2011, 13:45, hala Na Nivách, Trutnov

Sestava, body: Janowski 7, Bano 6, Nováková 5, Miler 4, Baldíková 4, Csurillová 4, Bubeník 3, Mráz T. 2, Kršková 2, Bureš, Chroust, Novotná K., Čechová
TH: 10/3 - 14/3 (Nováková 2/1, Bubeník 4/1, Janowski 4/1, Bureš 2/0, Novotná 2/0)
Fauly: 15 - 10 (Bano 2, Janowski 2, Miler 2, Bubeník 1, Bureš 1, Chroust 1, Mráz 1)

 

1. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice 48:42 (13:12, 22:24, 38:34)
26.03.2011, 10:15, hala Na Nivách, Trutnov

Sestava, body: Miler 11, Bureš 9, Janowski 8, Bano 6, Nováková 4, Bubeník 2, Chroust 2, Baldíková 2, Novotná K. 2, Kršková 2, Mráz T., Csurillová, Čechová
TH: 28/10 - 22/8 (Bubeník 4/2, Miler 6/3, Kršková 4/2, Bureš 8/3, Mráz 2/0, Nováková 2/0, Čechová 2/0)
Fauly: 20 - 26 (Mráz 5, Janowski 4, Bano 3, Miler 3, Bubeník 1, Bureš 1, Nováková 1, Novotná 1, Čechová 1)

 

 




Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva - skupina SEVER

 

  Tým Z V P       Body
1. KARA Trutnov 20 20 0 1791 : 417 40
2. Baskeťáci Josefov 20 16 4 1425 : 507 36
3. BK Studánka Pardubice "B" 20 12 8 1304 : 689 32
4. Sokol H. Králové 20 8 12 675 : 1075 28
5. Sokol PP H. Králové 2 20 3 17 538 : 1536 23
6. BK Pardubice "B" 20 1 19 306 : 1815 21

 

6 + 7 družstev (S, J), polsky, 4x každý s každým, SO (NE) dopoledne, odpoledne. Po skončení základní části první dva z každé skupiny sehrají dva turnaje u vítězů skupin o titul Přeborník oblasti, další dva u třetích ze skupin o 5. - 8.místo, následující dvojice u pátých ze skupin, zbylá dvě družstva spolu polsky. O postup na Národní finále proběhne kvalifikace předem přihlášených družstev s povinností nastoupit v deseti hráčích podle pravidel pro střídání!






Zápasy Baskeťáků

 

Kolo Datum            
1. kolo 02.10.2010 BASKEŤÁCI Josefov  - BK Pardubice B 108
51
:
:
7
4
2. kolo 09.10.2010 Studánka Pardubice B - BASKEŤÁCI Josefov 37
24
:
:
50
52
3. kolo 23.10.2010 volno -     :
:

 
4. kolo 30.10.2010 Sokol Hradec Králové - BASKEŤÁCI Josefov 9
12
:
:
81
58
5. kolo 13.11.2010 volno -  
 
:
:

 
6. kolo 20.11.2010 BASKEŤÁCI Josefov - Sokol PP H.Králové 2 77
110
:
:
17
23
7. kolo 04.12.2010 BK Loko Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 59
47
:
:
44
29
8. kolo 11.12.2010 BK Pardubice B - BASKEŤÁCI Josefov 10
9
:
:
145
145
9. kolo 08.01.2011 BASKEŤÁCI Josefov - Studánka Pardubice B 58
64
:
:
45
40
10. kolo 22.01.2011 volno -

 
:
:

 
11. kolo 29.01.2011 BASKEŤÁCI Josefov - Sokol Hradec Králové 70
74
:
:
16
20
12. kolo 12.02.2011 volno -  
 
:
:

 
13. kolo 26.02.2011 Sokol PP H.Králové 2 - BASKEŤÁCI Josefov 27
18
:
:
69
66
14. kolo 05.03.2011 BASKEŤÁCI Josefov - BK Loko Trutnov 38
36
:
:
46
37
               

 




14. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Loko Trutnov 38:46 (5:15, 23:29, 29:42)
05.03.2011, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Mráz 16, Chroust 6, Miler 6, Janowski 5, Martínek 4, Bano 1, Bubeník, Bureš, Dvorský
TH: 30/10 - 31/8 (Janowski 1/1, Mráz 11/6, Chroust 4/2, Bano 6/1, Miler 8/0)
Fauly: 23 - 23 (Janowski 5, Mráz 5, Bubeník 3, Chroust 3, Miler 3, Martínek 2, Bureš 1, Dvorský 1)

BASKEŤÁCI Josefov - BK Loko Trutnov 36:37 (7:11, 22:23, 28:30)
05.03.2011, 11:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Bubeník 10, Janowski 10, Chroust 6, Miler 4, Mráz 4, Bureš 2, Bano, Dvorský, Martínek
TH: 12/4 - 16/5 (Chroust 2/2, Mráz 4/2, Bubeník 2/0, Janowski 2/0, Miler 2/0)
Fauly: 16 - 13 (Bureš 4, Bubeník 3, Janowski 3, Mráz 3, Chroust 2, Bano 1)

rozehrávka a jedem :-)
rozehrávka a jedem :-)
šli po nás jako diví, potvory ...
šli po nás jako diví, potvory ...
ale ani my jsme jim moc prostoru nedávali
ale ani my jsme jim moc prostoru nedávali
projet se dalo jen s velkými obtížemi
projet se dalo jen s velkými obtížemi
šikovně nahrát, to je ono !
šikovně nahrát, to je ono !
a pořád důrazně po nich, jinak to nejde
a pořád důrazně po nich, jinak to nejde
Ve druhém zápase jsme byli hodně blízko ...
Ve druhém zápase jsme byli hodně blízko ...



13. kolo

Sokol PP Hradec Králové - BASKEŤÁCI Josefov 27:69 (8:21, 18:35, 23:53)
04.02.2011, 15:00, sokolovna PP H. Králové

Sestava, body: Bureš 21, Chroust 12, Miler 12, Mráz 11, Bubeník 5, Martínek 4, Jansa 2, Vojtíšek 2, Haman, Rozsíval, Franz
TH: 16/3 - 18/13 (Chroust 2/2, Miler 6/6, Bubeník 2/1, Bureš 2/1, Mráz 6/3)
Fauly: 18 - 13 (Chroust 4, Mráz 4, Martínek 2, Bureš 1, Miler 1, Jansa 1)

Sokol PP Hradec Králové - BASKEŤÁCI Josefov 18:66 (2:17, 6:48, 12:56)
04.02.2011, 16:30, sokolovna PP H. Králové

Sestava, body: Bureš 12, Miler 12, Martínek 11, Maráz 10, Chroust 7, Bubeník 4, Haman 4, Vojtíšek 4, Jansa 2, Rozsíval, Franz, Baldík
TH: 10/4 - 14/4 (Miler 4/2, Chroust 4/1, Martínek 4/1, Franz 2/0)
Fauly: 11 - 7 (Bureš 2, Chroust 2, Martínek 2, Miler 1)

a jedem pánové ...
a jedem pánové ...
pěkně kupředu švihem, včetně těch nejmenších !
pěkně kupředu švihem, včetně těch nejmenších !
a pořádné koncovky, ať se na to dá koukat :-)
a pořádné koncovky, ať se na to dá koukat :-)
to nejsou tělesné tresty, ale příprava před nasazením ...
to nejsou tělesné tresty, ale příprava před nasazením ...
pohled do zákulisí mezi zápasy - taktická porada týmu
pohled do zákulisí mezi zápasy - taktická porada týmu
a kdo že to tu pořád zlobí :-)
a kdo že to tu pořád zlobí :-)
valná hromada obou týmů, všichni pod soupeřovým košem
valná hromada obou týmů, všichni pod soupeřovým košem



12. kolo

volno




11. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - Sokol Hradec Králové 70:16 (25:0, 37:0, 59:10)
22.01.2011, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Chroust 19, Miler 16, Bureš 14, Janowski 10, Bano 5, Bubeník 2, Dvorský 2, Rozsíval 2, Poláček
TH: 19/4 - 12/0 (Bano 4/1, Miler 8/2, Chroust 6/1, Bureš 1/0)
Fauly: 12 - 15 (Janowski 4, Bureš 2, Miler 2, Rozsíval 2, Bubeník 1, Chroust 1)

BASKEŤÁCI Josefov - Sokol Hradec Králové 74:20 (28:2, 36:16, 55:16)
22.01.2011, 10:45, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Chroust 22, Miler 18, Bureš 13, Janowski 10, Bano 6, Dvorský 2, Poláček 2, Bubeník 1, Rozsíval
TH: 13/2 - 12/4 (Bubeník 2/1, Bureš 2/1, Bano 2/0, Chroust 3/0, Janowski 2/0, Miler 2/0)
Fauly: 16 - 8 (Janowski 4, Chroust 3, Miler 3, Bano 2, Bureš 2, Rozsíval 1, Poláček 1)




10. kolo

volno




9. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice B 58:45 (9:11, 35:17, 48:34)
09.01.2011, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Mráz 14, Chroust 10, Miler 8, Janowski 6, Bano 4, Bubeník 4, Bureš 4, Martínek 4, Nováková 2, Kršková 2, Baldíková, Csurillová, Dostálová P., Novotná K.
TH: 12/4 - 18/7 (Miler 8/4, Bureš 2/0, Chroust 2/0)
Fauly: 20 - 11 (Janowski 3, Mráz 3, Kršková 3, Bureš 2, Chroust 2, Miler 2, Bano 1, Bubeník 1, Martínek 1, Baldíková 1, Nováková 1)

BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice B 64:40 (6:13, 29:18, 41:30)
09.01.2011, 11:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Bureš 16, Martínek 12, Mráz 10, Chroust 8, Janowski 6, Nováková 6, Bano 4, Miler 2
TH: 11/4 - 14/4 (Martínek 3/2, Bureš 4/2, Janowski 2/0, Miler 2/0)
Fauly: 10 - 11 (Janowski 4, Bubeník 2, Bureš 2, Chroust 1, Novotná 1)




8. kolo

BK Pardubice B - BASKEŤÁCI Josefov 10:145 (0:34, 0:72, 10:101)
12.12.2010, 11:00, hala BK Pardubice

Sestava, body: Bure 21, Miler 20, Janowski 18, Martínek 16, Mráz 16, Nováková 16, Bano 10, Baldíková 10, Chroust 8, Bubeník 6, Csurillová 4
TH: 2/0 - 8/3 (Martínek 2/2, Bureš 2/1, Chroust 2/0, Miler 2/0)
Fauly: 10 - 8 (Bano 3, Chroust 2, Janowski 1, Martínek 1, Miler 1)

BK Pardubice B - BASKEŤÁCI Josefov 9:145 (6:40, 6:80, 9:106)
12.12.2010, 12:30, hala BK Pardubice

Sestava, body: Mráz 34, Miler 21, Nováková 21, Bure 14, Baldíková 12, Bano 10, Chroust 10, Martínek 9, Janowski 6, Csurillová 6, Bubeník 2
TH: 4/1 - 13/9 (Bureš 2/2, Mráz 4/4, Martínek 2/1, Nováková 2/1, Miler 3/1)
Fauly: 12 - 5 (Bureš 2, Bubeník 1, Baldíková 1, Nováková 1)

 

video

zkusme to s holkama pánové. co vy na to ...
zkusme to s holkama pánové. co vy na to ...
a nejde to vůbec špatně :-)
a nejde to vůbec špatně :-)
poprali se s nima pěkně, že
poprali se s nima pěkně, že
vše hezky pěkně pod taktovkou trenéra
vše hezky pěkně pod taktovkou trenéra
střihněme si kdo zůstane na hřišti :-)
střihněme si kdo zůstane na hřišti :-)
když tak pěkně padají .....
když tak pěkně padají .....
prima práce pánové ... a dámy samozřejmě :-)
prima práce pánové ... a dámy samozřejmě :-)



7. kolo

BK Loko Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 59:44 (21:8, 37:24, 51:38)
05.12.2010, 12:30, hala Na Nivách, Trutnov

Sestava, body: Bano 12, Chroust 12, Miler 6, Bubeník 4, Bure 4, Janowski 2, Martínek 2, Mráz 2, Dvorský
TH: 15/1 - 0/0
Fauly: 12 - 15 (Janowski 4, Mráz 4, Chroust 3, Bano 2, Bureš 1, Dvorský 1)

BK Loko Trutnov - BASKEŤÁCI Josefov 47:29 (16:7, 29:11, 42:19)
05.12.2010, 14:30, hala Na Nivách, Trutnov

Sestava, body: Janowski 12, Miler 5, Chroust 4, Bubeník 3, Mráz 3, Bureš 2, Bano, Dvorský, Martínek
TH: 20/5 - 20/7 (Chroust 4/2, Miler 6/3, Mráz 2/1, Bubeník 4/1, Janowski 4/0)
Fauly: 21 - 16 (Janowski 5, Bano 3, Dvorský 2, Chroust 2, Miler 2, Bureš 1, Mráz 1)




6. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - Sokol PP Hradec Králové 77:17 (17:3, 39:6, 63:11)
21.11.2010, 12:15, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Bureš 15, Miler 14, Janowski 12, Mráz 9, Chroust 8, Bubeník 5, Bano 4, Martínek 4, Dvorský 2, Haman 2, Rozsíval 2, Černý
TH: 7/5 - 6/3 (Janowski 2/2, Mráz 1/1, Bubeník 2/1, Bureš 2/1)
Fauly: 11 - 9 (Dvorský 2, Mráz 2, Bubeník 1, Bureš 1, Chroust 1, Janowski 1, Martínek 1, Miler 1, Rozsíval 1)

BASKEŤÁCI Josefov - Sokol PP Hradec Králové 110:23 (26:9, 58:15, 82:19)
21.11.2010, 13:45, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Martínek 18, Miler 18, Mráz 14, Bubeník 12, Bureš 12, Janowski 10, Bano 8,  Chroust 8, Černý 4, Dvorský 4, Rozsíval 2, Haman
TH: 10/6 - 10/3 (Chroust 2/2, Miler 2/2, Martínek 4/2, Bureš 2/0)
Fauly: 9 - 8 (Chroust 2, Bano 1, Bureš 1, Dvorský 1, Janowski 1, Martínek 1, Mráz 1, Rozsíval 1)




5. kolo

volno




4. kolo

Sokol Hradec Králové - BASKEŤÁCI Josefov 9:81 (4:22, 6:51, 9:63)
27.11.2010, 08:30, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Mráz 24, Janowski 20, Miler 12, Bureš 11, Bubeník 6, Chroust 6, Martínek 2, Černý, Dvorský, Hájek
TH: 4/1 - 5/3 (Bureš 1/1, Mráz 2/2, Bubeník 2/0)
Fauly: 6 - 5 (Černý 2, Dvorský 1, Janowski 1, Miler 1)

Sokol Hradec Králové - BASKEŤÁCI Josefov 12:58 (0:17, 2:27, 8:44)
27.11.2010, 10:15, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Mráz 16, Martínek 11, Bureš 10, Miler 8, Janowski 5, Chroust 4, Bubeník 2, Černý 2, , Dvorský, Hájek
TH: 12/4 - 6/4 (Mráz 2/2, Janowski 2/1, Martínek 2/1)
Fauly: 4 - 6 (Chroust 2, Hájek 2, Dvorský 1, Janowski 1)

V plném herním soustředění
V plném herním soustředění
a jedeme na koš
a jedeme na koš
pěkná sólová akce se zakončením
pěkná sólová akce se zakončením
útok 2 po křídle
útok 2 po křídle
další pěkná útočná akce
další pěkná útočná akce
parta HIC
parta HIC



3. kolo

volno




2. kolo

BK Studánka Pardubice B - BASKEŤÁCI Josefov 37:50 (11:13, 19:21, 29:38)
09.10.2010, 09:00, tělocvična ZŠ Studánka Pardubice

Sestava, body: Janowski 22, Chroust 9, Miler 9, Martínek 5, Mráz 5, Bureš, Černý, Haman
TH: 31/9 - 17/6 (Martínek 2/1, Miler 2/1, Mráz 2/1, Janowski 7/2, Chroust 4/1)
Fauly: 13 - 19 (Bureš 5, Mráz 5, Janowski 3, Černý 2, Chroust 2, Haman 1, Miler 1)

BK Studánka Pardubice B - BASKEŤÁCI Josefov 24:52 (7:10, 11:24, 18:38)
09.10.2010, 10:30, tělocvična ZŠ Studánka Pardubice

Sestava, body: Mráz 24, Janowski 8, Bureš 6, Chroust 6, Miler 6, Martínek 2, Černý, Haman
TH: 7/2 - 12/6 (Miler 2/2, Mráz 10/4)
Fauly: 11 - 13 (Mráz 4, Janowski 3, Bureš 2, Chroust 2, Haman 1, Miler 1)

Holky nám chvíli daly docela zabrat
Holky nám chvíli daly docela zabrat
ale pak už jsme se pěkně rozjeli
ale pak už jsme se pěkně rozjeli
a hlavně bodovali
a hlavně bodovali



1. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Pardubice B 108:7 (30:1, 66:1, 92:7)
02.10.2010, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Mráz 24, Miler 20, Janowski 18, Bureš 14, Bano 12, Chroust 10, Bubeník 6, Martínek 4, Černý, Haman, Rozsíval
TH: 8/2 - 4/1 (Miler 4/2, Bano 2/0, Bureš 2/0)
Fauly: 3 - 7 (Janowski 3)

BASKEŤÁCI Josefov - BK Pardubice B 51:4 (10:0, 22:0, 31:2)
02.10.2010, 10:45, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Mráz 14, Chroust 12, Bubeník 6, Miler 5, Bano 4, Martínek 4, Bureš 2, Černý 2, Janowski 2,
TH: 4/1 - 4/0 (Miler 2/1, Janowski 2/0)
Fauly: 6 - 3 (Bureš 2, Miler 2, Bubeník 1, Mráz 1)




Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva - skupina JIH

 

  Tým Z V P       Body
1. BK Studánka Pardubice 24 21 3 2520 : 524 45
2. BK Pardubice "A" 24 21 3 2356 : 611 45
3. TJ Jiskra H. Brod 24 14 10 1313 : 1421 38
4. Sokol H. Králové "B" 24 12 12 1333 : 1147 36
5. TJ Svitavy 24 10 14 1086 : 1398 34
6. Spartak Choceň 24 6 18 735 : 1864 30
7. SŠB Pardubuce 24 0 24 221 : 2599 24

 

6 + 7 družstev (S, J), polsky, 4x každý s každým, SO (NE) dopoledne, odpoledne. Po skončení základní části první dva z každé skupiny sehrají dva turnaje u vítězů skupin o titul Přeborník oblasti, další dva u třetích ze skupin o 5. - 8.místo, následující dvojice u pátých ze skupin, zbylá dvě družstva spolu polsky. O postup na Národní finále proběhne kvalifikace předem přihlášených družstev s povinností nastoupit v deseti hráčích podle pravidel pro střídání!










  © ENSiS 2010 - správa -
 
| Bimbrlata Jaroměř | DÖRR STŘECHY | Dodavatel lakoven | Drátěný program | RVfin Jaroměř | penzion Expanze | Pro-roubenky | SASKYN | TSM Jaroměř | web ENSIS | střechy Jaroměř |