Oblastní přebor starších minižáků - o přeborníka oblasti

 

  Tým Z V P       Body
1. BK Pardubice 6 6 0 494 : 162 12
2. BVK Holice v Čechách 6 4 2 297 : 321 10
3. BK Studánka Pardubice 6 1 5 226 : 383 7
4. Sokol PP Hradec Králové 2 6 1 5 228 : 379 7

 

Oblastní přebor starších minižáků - o 5-8 místo

 

  Tým Z V P       Body
5. Baskeťáci Josefov 6 5 1 377 : 265 11
6. Sokol Hradec Králové 6 5 1 441 : 243 11
7. TJ Svitavy 6 1 5 271 : 447 7
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 1 5 269 : 403 7

 

Oblastní přebor starších minižáků - 9-11 místo

 

  Tým Z V P       Body
9. BK Pardubice B 4 4 0 245 : 184 8
10. Sokol Hradec Králové B 4 2 2 256 : 181 6
11. TJ Jiskra Hořice 4 0 4 148 : 284 4

 

Oblastní přebor starších minižáků - 2. turnaj o 5. - 8. místo

12.02.2011, hala Kotlina, Havlíčkův Brod

 

 Tabulka

  TJ Jiskra
H. Brod
Baskeťáci
Josefov
TJ
Svitavy
Sokol
H. Králové
Body
Skóre
Pořadí
TJ Jiskra
Havlíčkův Brod
  1
41:59
2
49:43
1
23:95
4
113:197
3.
Baskeťáci
Josefov
2
59:41
  2
78:23
1
47:53
5
184:117
2.
TJ
Svitavy
1
43:49
1
23:78
  1
39:87
3
105:214
4.
Sokol
Hradec Králové
2
95:23
2
53:47
2
87:39
  6
235:109
1.


3. kolo

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BASKEŤÁCI Josefov 41:59 (20:5, 28:20, 35:34)
12.02.2011, 16:50, hala Kotlina Havlíčkův Brod

Sestava, body: Šperling 27, Novotný 10, Mikula 8, Zajíček 4, Semelka 3, Janowski 3, Mestek 2, Šimek 2, Plecháč, Vojtíšek, Tomášek
TH: 5/1 - 18/3 (Semlka 2/1, Šperling 2/1, Janowski 2/1, Plecháč 2/0, Zajíček 2/0, Novotný 2/0, Vojtíšek 2/0, Mestek 2/0, Šimek 2/0)
Fauly: 13 - 8 (Plecháč 2, Novotný 2, Janowski 2, Zajíček 1, Mestek 1)

 

2. kolo

Sokol Hradec Králové - BASKEŤÁCI Josefov 53:47 (16:8, 28:25, 45:31)
12.02.2011, 13:30, hala Kotlina Havlíčkův Brod

Sestava, body: Novotný 13, Mikula 8, Šimek 8, Šperling 6, Zajíček 4, Vojtíšek 4, Semelka 2, Mestek 2, Plecháč, Tomášek, Janowski
TH: 18/5 - 16/5 (Semelka 2/2, Vojtíšek 4/2, Novotný 2/1, Mestek 1/0, Mikula 2/0, Zajíček 5/0)
Fauly: 14 - 20 (Zajíček 3, Novotný 3, Okecháč 2, Mikula 2, Semelka 2, Vojtíšek 2, Mestek 2, Šperling 1, Tomášek 1, Janowski 1, Šimek 1)

 

1. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - TJ Svitavy 78:23 (19:8, 42:13, 56:19)
12.02.2011, 10:10, hala Kotlina Havlíčkův Brod

Sestava, body: Novotný 18, Mikula 16, Plecháč 11, Šperling 10, Zajíček 9, Semelka 5, Janowski 3, Vojtíšek 2, Tomášek 2, Šimek 2, Mestek
TH: 11/4 - 2/1 (Zajíček 2/1, Semelka 2/1, Janowski 2/1, Plecháč 3/1, Šperling 2/0)
Fauly: 11 - 13 (Šperling 3, Plecháč 2, Novotný 2, Janowski 2, Zajíček 1, Tomášek 1)

 

 




Oblastní přebor starších minižáků - 1. turnaj o 5. - 8. místo

29.01.2011, tělocvična ZŠ Josefov

 

 Tabulka

  TJ Jiskra
H. Brod
Baskeťáci
Josefov
TJ
Svitavy
Sokol
H. Králové
Body
Skóre
Pořadí
TJ Jiskra
Havlíčkův Brod
  1
63:66
1
66:75
1
28:65
3
157:206
4.
Baskeťáci
Josefov
2
66:63
  2
68:43
2
59:42
6
193:148
1.
TJ
Svitavy
2
75:66
1
43:68
  1
48:95
4
166:229
3.
Sokol
Hradec Králové
2
65:28
1
42:59
2
95:48
  5
202:135
2.


3. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 66:63 (12:18, 29:32, 43:42, 59:59)
29.01.2011, 17:45, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Novotný 10, Slezák 10, Plecháč 9, Zajíček 8, Semelka 7, Dörr 6, Šperling 6, Janowski 4, Bureš 3, Tomášek 3, Mestek, Vojtíšek
TH: 30/12 - 35/17 (Plecháč 6/3, Tomášek 6/3, Zajíček 4/2, Bureš 2/1, Novotný 6/2, Semelka 6/1)
Fauly: 25 - 21 (Novotný 5, Semelka 4, Šperling 4, Zajíček 3, Dörr 2, Janowski 2, Plecháč 2, Mestek 1, Tomášek 1, Vojtíšek 1)

 

2. kolo

Sokol Hradec Králové - BASKEŤÁCI Josefov 42:59 (12:19, 20:25, 28:41)
29.01.2011, 12:30, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Novotný 16, Šperling 12, Zajíček 10, Semelka 8, Mestek 5, Janowski 4, Dörr 2, Tomášek 2, Bureš, Plecháč, Slezák, Vojtíšek
TH: 13/4 - 11/1 (Mestek 2/1, Semelka 3/0, Plecháč 2/0, Slezák 2/0, Vojtíšek 2/0)
Fauly: 9 - 17 (Dörr 5, Mestek 3, Semelka 3, Plecháč 2, Vojtíšek 2, Novotný 1, Šperling 1)

 

1. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - TJ Svitavy 68:43 (14:7, 39:23, 54:33)
29.01.2011, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov

Sestava, body: Novotný 12, Dörr 10, Plecháč 7, Mestek 6, Slezák 6, Šperling 6, Zajíček 6, Bureš 5, Tomášek 4, Janowski 2, Semelka 2, Vojtíšek 2
TH: 17/6 - 12/3 (Zajíček 2/2, Plecháč 6/3, Bureš 2/1, Dörr 2/0, Janowski 2/0, Tomášek 2/0, Novotný 1/0)
Fauly: 14 - 13 (Dörr 3, Zajíček 3, Novotný 2, Plecháč 2, Janowski 1, Mestek 1, Semelka 1, Šperling 1)

Tak kdopak skočí výš??
Tak kdopak skočí výš??
Porada na lavičce
Porada na lavičce
Trenér zavelel: "Do kouta na hrách". Ale málokdo už asi ví jak se to dělá.
Trenér zavelel: "Do kouta na hrách". Ale málokdo už asi ví jak se to dělá.
Bojovat o každý míč je jeden z předpokladů úspěchu.
Bojovat o každý míč je jeden z předpokladů úspěchu.
Pořádně zamířit a ....
Pořádně zamířit a ....
..a .. hop
..a .. hop
je tam nebo není??
je tam nebo není??

 

 fotky od Ivoše




Oblastní přebor starších minižáků - skupina SEVER

 

  Tým Z V P       Body
1. Sokol PP H. Králové 2 20 20 0 1283 : 729 40
2. BK Studánka Pardubice 20 14 6 1164 : 808 34
3. Baskeťáci Josefov 20 12 8 1042 : 802 32
4. Sokol Hradec Králové 20 10 10 1079 : 839 30
5. BK Pardubice "B" 20 4 16 1000 : 1028 24
6. TJ Jiskra Hořice 20 0 20 437 : 1799 20

 

6 + 5 družstev (S, J), polsky, 4x každý s každým, SO (NE) dopoledne, odpoledne. Po skončení základní části první dva z každé skupiny sehrají dva turnaje u vítězů skupin o titul Přeborník oblasti (bez práva postupu na MČR), další dvojice u třetích ze skupin o 5. - 8.místo, zbylá dvě družstva polsky o 9. a 10.místo. O postup na MČR proběhne kvalifikace předem přihlášených družstev s povin- ností nastoupit v deseti hráčích podle pravidel pro střídání!




Zápasy BASKEŤÁKŮ

 

Kolo Datum            
1. kolo 26.09.2010 BASKEŤÁCI Josefov  - BK Studánka Pardubice 26
33
:
:
49
65
2. kolo 02.10.2010 TJ Jiskra Hořice - BASKEŤÁCI Josefov 13
29
:
:
82
63
3. kolo 16.10.2010 BASKEŤÁCI Josefov - BK Pardubice B 49
53
:
:
38
43
4. kolo 26.10.2010 BASKEŤÁCI Josefov - Sokol Hradec Králové 40
48
:
:
55
46
5. kolo 05.11.2010 Sokol PP H. Králové 2 - BASKEŤÁCI Josefov 55
57
:
:
43
34
6. kolo 20.11.2010 BK Studánka Pardubice - BASKEŤÁCI Josefov 25
48
:
:
32
31
7. kolo 11.12.2010 BASKEŤÁCI Josefov - TJ Jiskra Hořice 104
99
:
:
10
16
8. kolo 18.12.2010 BK Pardubice B - BASKEŤÁCI Josefov 35
19
:
:
44
72
9. kolo 08.01.2011 Sokol Hradec Králové -
BASKEŤÁCI Josefov 34
41
:
:
37
45
10. kolo 20.01.2011 BASKEŤÁCI Josefov - Sokol PP H. Králové 2 51
56
:
:
60
64
               

 




10. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - Sokol PP Hradec Králové 2 51:60 (7:17, 23:29, 33:42)
20.01.2011, 16:30, tělocvična ZŠ Josefov
Sestava, body: Šperling 15, Zajíček 12, Novotný 8, Tomášek 7, Semelka 4, Vojtíšek 4, Plecháč 1, Dörr, Martínek
TH: 27/5 - 36/14 (Tomášek 2/1, Šperling 3/1, Plecháč 4/1, Zajíček 10/2, Dörr 2/0, Semelka 4/0, Vojtíšek 2/0)
Fauly: 23 - 20 (Novotný 5, Zajíček 4, Semelka 3, Šperling 3, Tomášek 3, Plecháč 2, Vojtíšek 2, Dörr 1)

BASKEŤÁCI Josefov - Sokol PP Hradec Králové 2 56:64 (12:13, 28:32, 38:48)
20.01.2011, 18:00, tělocvična ZŠ Josefov
Sestava, body: Semelka 12, Zajíček 12, Šperlign 9, Dörr 8, Janowski 7, Plecháč 4, Bureš 2, Novotný 2, Martínek, Tomášek, Vojtíšek
TH: 19/4 - 10/4 (Janowski 2/1, Zajíček 5/2, Šperling 4/1, Bureš 2/0, Novotný 4/0, Semelka 2/0)
Fauly: 12 - 19 (Tomášek 4, Plecháč 3, Semelka 2, Šperling 2, Novotný 1)




9. kolo

Sokol Hradec Králové - BASKEŤÁCI Josefov 34:37 (7:7, 15:18, 26:24)
08.01.2011, 12:30, hala Sokola Hradec Králové
Sestava, body: Zajíček 10, Novotný 9, Šperling 9, Dörr 4, Mestek 2, Semelka 2, Tomášek 1, Bureš, Janowski, Martínek, Plecháč, Vojtíšek
TH: 11/6 - 10/5 (Zajíček 2/2, Novotný 2/1, Šperling 2/1, Tomášek 2/1, Mestek 2/0)
Fauly: 5 - 12 (Novotný 3, Semelka 3, Dörr 1,Mestek 1, Plecháč 1, Šperling 1, Tomášek 1, Vojtíšek 1)

Sokol Hradec Králové - BASKEŤÁCI Josefov 41:45 (13:10, 26:23, 32:35)
08.01.2011, 14:00, hala Sokola Hradec Králové
Sestava, body: Novotný 8, Semelka 8, Mestek 6, Plecháč 5, Dörr 4, Šperling 4, Vojtíšek 4, Zajíček 4, Martínek 2, Bureš, Janowski, Tomášek
TH: 14/5 - 9/3 (Vojtíšek 2/2, Plecháč 2/1, Dörr 4/0, Zajíček 1/0)
Fauly: 10 - 12 (Plecháč 3, Dörr 2, Zajíček 2, Martínek 1, Mestek 1, Novotný 1, Semelka 1, Šperling 1)




8. kolo

BK Pardubice B - BASKEŤÁCI Josefov 35:44 (9:14, 17:29, 26:38)
18.12.2010, 09:00, hala BK, ul. V Ráji 311, Pardubice
Sestava, body: Zajíček 9, Dörr 8, Šperling 8, Novotný 6, Semelka 4, Tomášek 4, Plecháč 2, Vojtíšek 2, Janowski 1
TH: 14/3 - 10/2 (Janowski 2/1, Zajíček 2/1, Novotný 4/0, Tomášek 2/0)
Fauly: 11 - 12 (Novotný 4, Dörr 2, Semelka 2, Vojtíšek 2, Plecháč 1, Tomášek 1)

BK Pardubice B - BASKEŤÁCI Josefov 19:72 (2:14, 4:39, 18:43)
18.12.2010, 10:30, hala BK, ul. V Ráji 311, Pardubice
Sestava, body: Šperling 24, Novotný 13, Plecháč 12, Semelka 9, Dörr 4, Vojtíšek 4, Janowski 2, Tomášek 2, Zajíček 2
TH: 4/1 - 15/4 (Šperling 3/2, Novotný 2/1, Semelka 4/1, Tomášek 2/0,Zajíček 4/0)
Fauly: 17 - 5 (Plecháč 2, Dörr 1, Janowski 1, Šperling 1)




7. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - TJ Jiskra Hořice 104:10 (28:1, 61:2, 79:7)
11.12.2010, 90:00, tělocvična ZŠ Josefov
Sestava, body: Novotný 31, Dörr 13, Plecháč 11, Šperling 11, Tomášek 10, Vojtíšek 8, Semelka 6, Mestek 4, Miler 4, Zajíček 4, Chroust 2
TH: 23/10 - 15/4 (Šperling 1/1, Novotný 9/5, Dörr 2/1, Plecháč 7/3, Tomášek 2/0, Vojtíšek 2/0)
Fauly: 15 - 17 (Semelka 4, Dörr 2, Mestek 2, Novotný 2, Vojtíšek 2, Plecháč 1, Šperling 1, Tomášek 1)

BASKEŤÁCI Josefov - TJ Jiskra Hořice 99:16 (22:6, 49:12, 65:16)
11.12.2010, 10:45, tělocvična ZŠ Josefov
Sestava, body: Šperling 23, Novotný 19, Plecháč 16, Semelka 11, Dörr 8, Mestek 8, Chroust 6, Tomášek 4, Vojtíšek 4
TH: 13/3 - 8/2 (Šperling 1/1, Novotný 2/1, Semelka 4/1, Mestek 2/0, Tomášek 2/0, Vojtíšek 2/0)
Fauly: 11- 7 (Dörr 3, Mestek 3, Šperling 2, Chroust 1, Novotný 1, Tomášek 1)




6. kolo

BK Studánka Pardubice - BASKEŤÁCI Josefov 25:32 (8:1, 14:7, 23:19)
20.11.2010, 12:30, ZŠ Studánka Pardubice
Sestava, body: Šperling 11, Semelka 7, Dörr 4, Mestek 2, Plecháč 2, Tomášek 2, Vojtíšek 2, Zajíček 2
TH: 10/1 - 12/2 (Semelka 2/1, Šperling 2/1, Tomášek 4/0, Vojtíšek 2/0, Zajíček 2/0)
Fauly: 13 - 8 (Dörr 2, Mestek 2, Šperling 2, Semelka 1, Tomášek 1)

BK Studánka Pardubice - BASKEŤÁCI Josefov 48:31 (12:3, 24:12, 32:15)
20.11.2010, 14:15, ZŠ Studánka Pardubice
Sestava, body: Šperling 9, Dörr 4, Semelka 4, Tomášek 4, Zajíček 4, Mestek 3, Plecháč 2, Vojtíšek 1
TH: 12/4 - 20/5 (Vojtíšek 2/1, Semelka 6/2, Mestek 4/1, Šperlign 4/1, Zajíček 4/0)
Fauly: 19 - 17 (Semelka 4, Plecháč 3, Vojtíšek 3, Zajíček 3, Tomášek 2, Dörr 1, Šperling 1)




5. kolo

Sokol PP Hradec Králové 2 - BASKEŤÁCI Josefov 55:43 (15:5, 25:19, 37:33)
05.11.2010, 16:15, sokolovna Chelčického 201, Hradec Králové
Sestava, body: Šperling 17, Zajíček 13, Semelka 6, Mestek 3, Dörr 2, Vojtíšek 2, Janowski, Tomášek
TH: 2/1 - 14/3 (Zajíček 3/1, Mestek 4/1, Šperling 5/1, Semelka 2/0)
Fauly: 13 - 5 (Vojtíšek 2, Zajíček 2, Semelka 1)

Sokol PP Hradec Králové 2 - BASKEŤÁCI Josefov 57:34 (14:10, 26:17, 41:24)
05.11.2010, 17:45, sokolovna Chcelčického 201, Hradec Králové
Sestava, body: Zajíček 9, Semelka 7, Vojtíšek 6, Šperling 5, Dörr 4, Mestek 2, Janowski 1, Tomášek
TH: 5/3 - 12/4 (Janowski 2/1, Semelka 2/1, Šperling 2/1, Zajíček 2/1, Dörr 2/0, Vojtíšek 2/0)
Fauly: 10 - 8 (Semelka 4, Zajíček 2, Mestek 1, Vojtíšek 1)




4. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - Sokol Hradec Králové 40:55 (6:8, 17:23, 23:41)
26.10.2010, 16:30, tělocvična ZŠ Josefov
Sestava, body: Šperling 20, Semelka 8, Zajíček 6, Janowski 3, Tomášek 2, Vojtíšek 1, Bureš, Dörr, Chroust, Martínek, Miler
TH: 18/6 - 9/3 (Janowski 2/1, Šperling 4/2, Vojtíšek 2/1, Zajíček 4/2, Dörr 2/0, Semelka 2/0, Tomášek 2/0)
Fauly: 9 - 18 (Semelka 3, Vojtíšek 2, Zajíček 2, Janowski 1, Tomášek 1)

BASKEŤÁCI Josefov - Sokol Hradec Králové 48:46 (22:2, 33:20, 44:37)
26.10.2010, 18:15, tělocvična ZŠ Josefov
Sestava, body: Šperling 14, Dörr 11, Semelka 10, Zajíček 6, Tomášek 5, Janowski 2, Miler, Vojtíšek
TH: 13/6 - 13/6 (Dörr 5/3, Tomášek 2/1, Zajíček 4/2, Šperling 2/0)
Fauly: 9 - 12 (Janowski 2, Tomášek 2, Vojtíšek 2, Semelka 1, Šperling 1, Zajíček 1)




3. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Pardubice B 49:38 (14:8, 25:12, 30:18)
16.10.2010, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov
Sestava, body: Šperling 14, Zajíček 14, Novotný 7, Dörr 5, Mestek 4, Plecháč 2, Vojtíšek 2, Janowski 1, Bano 0, Tomášek 0
TH: 15/5 - 14/2 (Dörr 2/1, Janowski 2/1, Novotný 2/1, Šperling 6/2, Vojtíšek 1/0,Zajíček 2/0)
Fauly: 9 - 16 (Dörr 3, Novotný 2, Zajíček 2, Plecháč 1, Vojtíšek 1)

BASKEŤÁCI Josefov - BK Pardubice B 53:43 (9:12, 26:26, 35:28)
16.10.2010, 10:45, tělocvična ZŠ Josefov
Sestava, body: Novotný 17, Šperling 16,Plecháč 10, Zajíček 6, Dörr 4, Bano, Janowski, Mestek, Tomášek, Vojtíšek
TH: 17/7 - 9/3 (Zajíček 4/2, Novotný 7/3, Šperling 6/2)
Fauly: 9 - 14 (Tomášek 3, Mestek 2, Dörr 1, Janowski 1, Novotný 1, Plecháč 1)




2. kolo

TJ Jiskra Hořice - BASKEŤÁCI Josefov 13:82 (4:19, 9:37)
02.10.2010, 08:30, hala TJ Jiskra Hořice
Sestava, body:
Semelka 14, Šperling 14, Mestek 13, Plecháč 12, Zajíček 12, Tomášek 7, Vojtíšek 6, Dörr 4
TH: 15/1 - 30/12 (Dörr 2/2, Plecháč 3/2,Semelka 4/2, Mestek 8/3, Tomášek 10/3, Šperling 2/0, Zajíček 1/0)
Fauly: 20 - 14 (Semelka 4, Vojtíšek 4, Plecháč 2, Šperling 2, Zajíček 2)

TJ Jiskra Hořice - BASKEŤÁCI Josefov 29:63 (8:16, 17:24, 21:49)
02.10.2011, 1030,hala TJ Jiskra Hořice
Sestava, body: Zajíček 16, Šperling 14, Plecháč 11, Mestek 8, Semelka 8, Vojtíšek 6, Tomášek
TH: 11/5 - 19/5 (Mestek 4/2, Plecháč 2/1, Semelka 5/2, Šperling 2/0, Zajíček 6/0)
Fauly: 21 - 15 (Plecháč 4, Zajíček 4, Šperling 3, Mestek 2, Semelka 1, Vojtíšek 1)




1. kolo

BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice 26:49 (4:9, 10:19, 16:32)
26.09.2010, 09:00, tělocvična ZŠ Josefov
Sestava, body: Dörr 10, Zajíček 5, Semelka 4, Martínek 2, Plecháč 2, Mestek 1, Mráz T. 1, Vojtíšek 1, Bano, Chroust
TH: 17/8 - 16/5 (Dörr 3/2, Mestek 2/1, Mráz T. 2/1, Vojtíšek 2/1, Zajíček 6/3, Semelka 2/0)
Fauly: 10 - 12 (Semelka 3, Mestek 2, Vojtíšek 2, Zajíček 2, Dörr 1)

BASKEŤÁCI Josefov - BK Studánka Pardubice 33:65 (14:13, 18:32, 27:46)
26.09.2010, 10:45, tělocvična ZŠ Josefov
Sestava, body: Dörr 16, Zajíček 6, Semelka 4, Vojtíšek 4, Martínek 3, Bano, Chroust, Mestek, Mráz T. Plecháč
TH: 13/3 - 17/5 (Zajíček 2/2, Martínek 6/1, Bano 2/0, Dörr 1/0, Mestek 2/0)
Fauly: 16 - 8 (Semelka 5, Plecháč 4, Mestek 2, Vojtíšek 2, Zajíček 2, Dörr 1)




Oblastní přebor starších minižáků - skupina JIH

 

  Tým Z V P       Body
2. BK Pardubice 16 16 0 1554 : 378 32
3. BVK Holice v Čechách 16 12 4 885 : 750 28
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 5 11 638 : 1117 21
5. TJ Svitavy 16 4 12 602 : 1052 20
6. Sokol Hradec Králové B 16 3 13 626 : 1008 19

 










  © ENSiS 2010 - správa -
 
| Bimbrlata Jaroměř | DÖRR STŘECHY | Dodavatel lakoven | Drátěný program | RVfin Jaroměř | penzion Expanze | Pro-roubenky | SASKYN | TSM Jaroměř | web ENSIS | střechy Jaroměř |