Liga U14 - skupina B - 16. kolo

16. kolo, LIGA U14 - 06.02.2011 od 09:30, hala ASVAJ Jaroměř
BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov - TOROLA Basket Team Příbor 84:59 (18:13, 42:22, 70:44)
Sestava, body: Hanus 27, Paclík 17, Bubeník 10, Paulů 10, Svoboda 6, Nedomlel 4, Cejnar 4, Žaba 4, Záplata 2, Zajíček, Semelka, Jecha)
Fauly: 28 - 20 (Cejnar 4, Svoboda 3, Semelka 3, Hanus 3, Záplata 3, Nedomlel 2, Zajíček 2, Paclík 2, Jecha 2, Bubeník 2, Paulů 1, Žaba 1)
TH: 23/10 - 33/18 (Hanus 8/6, Paulů 4/2, Paclík 6/2, Cejnar 3/0, Svoboda 2/0)
Trojky: 4 - 1 (Hanus 3, Paclík 1)

V neděli vítězně

V neděli jsme přivítali velice rychlý a houževnatý tým z Příbora. Hosté dorazili do Jaroměře s plným autobusem fanoušků a povzbuzeni včerejší vysokou výhrou v Hradci Králové. Naši nastupovali do zápasu pod mírným stínem včerejší prohry, ale odhodlaní bojovat. Ze soupeře jsme se však strach neměli. Věděli jsme, že když k zápasu nastoupíme plně koncentrováni, měli bychom uspět. Hned po úvodním rozskoku jsme postupně získávali herní převehu i náskok ve skóre, který do poločasu narostl až k dvaceti bodům. Dařily se rychlé protiútoky i doskoky pod oběma koši. Po poločase se soupeř pokusil o pres po celém hřišti, ale kluci se s tímto vypořádali dobře a naopak přidali další body a zápas dovedli k jasné výhře.

Vzájemné zápasy s tímto již tradičním soupeřem jsou spíše urputným bojem, než oslavou krásy basketu, ale je to pro kluky obrovská zkušenost pro jejich další basketbalový život, navíc se nám i trenéru hostí podařilo do hry zapojit všechny hráče.