Další informace naleznete v těchto podmenu:

Rozlosování, časový harmonogram

Rozlosování do skupin

 


SKUPINA A
 

SKUPINA B
 

SKUPINA C
 

SKUPINA D
 
Baskeťáci Josefov
Slovan Jindřichův Hradec
SK Olomouc
Basket Poděbrady
Snakes Ostrava
Slavoj Litoměřice
Loko Plzeň
Sokol Pražský
Slavia Kroměříž
BA Sparta Praha
Basketbal Tachov
NH Ostrava
Sršni Písek
BK Pardubice
SAM BŠM Brno
Kondoři Liberec

 

Pátek 20.05.2011

   
Hala A
 
 
Hala B
 
 
Hala C
 
09:00 Josefov - Poděbrady
  107:20
09:00 J. Hradec - Olomouc
81:51
09:00 Litoměřice - So Pražský
  82:48
10:45 Sparta - Tachov
64:31
10:45 Kroměříž - NH Ostrava
39:49
10:45 Plzeň - Snakes
19:62
12:30 Písek - Liberec
65:50
12:30 Pardubice - Brno
  98:35
   
14:15 Josefov - J. Hradec
84:40
14:15 Poděbrady - Olomouc
69:37
14:15 Snakes - So Pražský
87:43
16:00 Sparta - NH Ostrava
72:45
16:00 Tachov - Kroměříž
42:45
16:00 Litoměřice - Plzeň
79:48
17:45 Brno - Písek
  51:65
17:45 Pardubice - Liberec
73:37
   



20:00 Slavnostní zahájení na Zimním stadionu
21:30 Posezení trenérů a organizátorů - internát učiliště, společenská místnost

 




Sobota 21.05.2011

 
Hala A
 
 
Hala B
 
 
Hala C
 
08:00 J. Hradec - Poděbrady
73:54
08:00 Kroměříž - Sparta
46:56
08:00 Snakes - LItoměřice
44:23
09:45 Olomouc - Josefov
30:133
09:45 NH Ostrava - Tachov
  50:47
09:45 So Pražský  - Plzeň
51:53
11:30 Olomouc - Tachov
41:57
11:30 Písek - Pardubice
  48:87
11:30 Liberec - Brno
46:40
13:15 Josefov - NH Ostrava
79:28
13:15 J. Hradec - BA Sparta
  44:57
13:15 Poděbrady - Kroměříž
  26:72
15:00 Snakes - Písek
63:59
15:00 Litoměřice - Pardubice
  29:72
15:00 Plzeň - Liberec
48:66
17:15 NH Ostrava - Písek
33:40
17:15 J. Hradec - Litoměřice
50:65
16:45 So Pražský - Brno
53:42

 
20:00 Koncert skupiny SEMTEX pro účastníky Národního finále a jejich fanoušky
21:30 Posezení trenérů a organizátorů  - internát učiliště, společenská místnost




Neděle 22.05.2011

 
Hala A
 
 
Hala B
 
 
Hala C
 
08:00 BA Sparta - Pardubice
45:67
08:00 o 13. Tachov -Sokol Pražský
  45:82
08:00 o 15. Olomouc - SAM Brno
33:81
09:45 Josefov - Snakes
68:49
09:45 o 9. Kroměříž - Liberec
51:71
09:45 o 11. Poděbrady - Plzeň
45:64
12:30 o 3 BA Sparta - Snakes
49:72
11:30 o 5 Písek - Litoměřice
76:68
11:30 o 7 NH Ostrava - J. Hradec
49:40
14:15 Finále Josefov - BK Pardubice
  49:52
       



16:00 SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ








  © ENSiS 2010 - správa -
 
| Bimbrlata Jaroměř | DÖRR STŘECHY | Dodavatel lakoven | Drátěný program | RVfin Jaroměř | penzion Expanze | Pro-roubenky | SASKYN | TSM Jaroměř | web ENSIS | střechy Jaroměř |