30.05
20:20
Tak, protože mě už nenapadá, co všechno by šlo ještě přidat na tyto stránky, je patrně nejvyšší čas se s Vámi rozloučit. Na závěr mi dovolte poděkovat několika lidem. Takže děkuji:

Martinovi - mému synovi, který se mnou trpělivě počítal všechny výsledky, seděl se mnou od pátku (to byl rád - nemusel do školy) až do neděle.
Honzovi Závodnému - vedoucí haly B. Posílal mi výsledky, mezivýsledky a všechny potřebné informace z haly B. Nevím, kdy stihl nafotit spoustu fotek (a to ze všech hal). Zapůjčil kameru na video.
Markovi Vondráčkovi - vedoucí haly C. S Markem jsem již spolupracoval v roce 2009 při NF, které jsme tehdy pořádali. Již jsme přesně věděli, co potřebujeme. Dohodli jsme se, že příště budeme pořádat turnaj minimálně v 8 halách a sám Marek si bere 3 najednou.
Ivošovi Plecháčovi - že mi pomohl doplňovat a hlavně kompletizovat údaje na stránky, hlavně v době před NF, kdy jsem hlavně ze služebních důvodů "nic nestíhal".
Rychlé spojky - Většinou hráči a hráčky jiných týmů (97, 98, holky). Tyto spojky velmi rychle donášely zápisy z hal, odnášely vše potřebné do hal, apod.
Láďovi Cabalkovi - V sobotu se plynule připojil do našeho výpočetně - statistického týmu. Tradičně pomáhal a kontroloval všechna čísla, která jsme postupně vypočítali.
Michalovi Martínkovi a společnosti ENSIS - díky za dozor nad funkčnostní www stránek po celou dobu mistrovství.
Tomášovi Seidlovi a společnosti SYMPATIKA - za zajištění rychlého internetového připojení pro přenos videa přes TVCOM.
Michaelovi Krukovi a společnsoti TVCOM - za pomoc při zajištění video přenosů.
Osazenstvu bufetu - za zajištění pravidelného pitného režimu.
A spoustě dalších lidí - jejichž vyjmenování by mě zabralo mnoho dalších řádků (mno a hlavně bych určitě na někoho zapomněl a to by mě mrzelo).

Ještě jednou všem díky

Vráťa

30.05
20:10
Jen pro zajímavost, hodně lidem se líbil "Bastíkův koláč od Šárky" - kakaová buchta pocukrovaná ve tvaru basketbalového míče. Přidávám šablonu s postupem výroby (zde).
30.05
20:00
Přidali jsme pro Vás další stránky se statistikami. Jednak jde o stránky se statistikami týmů (zde), kde se můžete podívat na body (vstřelené, obdržené i na rozdíl ve skóre), úspěšnost trestných hodů, apod. Dále jsme pro Vás připravili statistiky jednotlivců (zde). Tyto statistiky jsou v XLS souborech.
26.05
08:45
Doplnili jsme další galerii foteček. Koukněte sem nebo přímo do galerií na všechny zatím dostupné fotky (sem)
24.05
22:25
Přidal jsem do menu stránku s odkazy na BASTÍKŮV ZPRAVODAJ.
24.05
19:30
Během dne jse doplnil na stránku Fotogalerie další odkaz (děkuji Honzovi). Dále jsem umístil do menu zdravici od pana prezidenta. Děkuji také Ivošovi, během večera dám (tedy doufám) na stránky odkaz na Bastíkovi zpravodaje.
23.05
21:40
Byly doplněny všechny statistiky hráčů jednotlivých týmů. Můžete se podívat. Kdybyste náhodou (jak jinak než náhodou, že?) našli nějaké chybky, prosím, pošlete mi info na níže uvedenou adresu.
Další zajímavé statistiky budou doplněny.
23.05
20:50
Prosím všechny "fotografy" z řad fanoušků, příznivců, trenérů, rodičů apod.,  pokud máte nějaké fotky z OLMA Národního finále u nás v Jaroměři na Vašich webových stránkách pošlete mi odkaz na tyto galerie na e-mail vratislav.jecha@seznam.cz. Umístil bych odkaz na naši stránku. Díky
23.05
20:35
Ještě "neodcházejte" z našich stránek chystáme pro Vás ještě několik (snad spoustu) informací, statistik, zajímavostí, apod. Každopádně dnes (23.05) doufám doplním statistiky jednotlivých týmů.

neděle 22.05.2011

Čas Informace, událost
17:11 Individuální statistiky budou doplněny  v nejbližším možném čase (až budeme mít sílu)

16. SK Olomouc

15:53 Finále, jak má být, Pardubice si v první polovině vytvořily náskok  a vedly ještě po konci 3. čtvrtiny. Baskeťáci však v poslední čtvrtině obrovským nasazení dokázali vyrovnat. V závěru však byly šťastnější Pardubice.
15:52 Josefov - Pardubice 49:52

PARDUBICE VÍTĚZÍ
15:48 Josefov - Pardubice 49:51, 17 vteřin do konce  4. čtvrtiny, time Josefova, míč má Josefov
15:43 Josefov - Pardubice 47:47, 1:55 do konce základní hrací doby
15:30 Josefov - Pardubice 31:39 po třetí čtvrtině, velmi dramatický zápas, pravé finále
15:11 Oprava stavu
Josefov - Pardubice 18:32 po prvním poločase
15:00 O přestávce probíhá předávání cen týmu Sršni Písek, jedou domů.
14:57 Josefov - Pardubice 19:32, poločas
14:55 Zápas můžete sledovat na TV COMu (zde). Organizátoři fandí.
14:53 Josefov - Pardubice 18:29, 1:10 do konce druhé čtvrtiny, time
14:35 Josefov - Pardubice 7:13, po první čtvrtině
13:59 Již se vše připravuje na poslední zápas OLMA NÁRODNÍHO FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ, ve kteérm se utkají týmy

Litoměřice jsou šesté
13:14 Tak zápas o 5. místo se zdramatizoval, Litoměřice mohutně dotahují, Písek vedl již o více jak 20 bodů, nyní vede pouze o 9. Do konce zápasu však zbývá pouze 40 vteřin.
Poděbrady končí na 12. místě
11:16 Josefov - Snakes 68:49, konec zápasu, Josefov bude hrát ve finále proti týmu Pardubic, Snakes si zahraje o třetí místo se Spartou
10:59 Josefov - Snakes 62:34, konec 3. čtvrtiny
Poděbrady - Plzeň 35:49, po třetí čtvrtině
10:40 Poděbrady - Plzeň 22:35, poločas
10:36 Probíhá vyhlášení i dalšího známého pořadí pro týmy, které se chystají odjet.
Zatím známé pořadí
10:31 Na hrací ploše probíhá vyhlášení 14. místa pro Tachov, má to velmi daleko a odjíždí domů.
10:29 Josefov - Snakes 41:25, poločas
Kroměříž - Liberec 22:18, 3. minuty do konce 2. čtvrtiny
10:15 Josefov - Snakes 27:14, 5:30 do konce 2. čtvrtiny
Poděbrady - Plzeň 8:16, po první čtvtině
09:46 Tachov - Sokol Pražský 45:82, konečný výsledek, oprava předchozího, který byl po 3. čtvrtině
Sokol Pražský končí na 13. místě
Tachov je 14
09:36 Olomouc - Brno 33:81, konec zápasu
Brno končí 15.
Olomouc je na 16. místě
09:33 Děkovačka Pardubice před svými fanoušky
09:30 Sparta - Pardubice 45:67, konec zápasu, Pardubice jsou prvním finalistou, Sparta si zahraje o 3. místo
09:26 Připravili jsme pro Vás stránku s celkovým pořadím, kam budeme dopisovat již známé pořadí (ehm, co asi jiného, že?).
09:24 Sparta - Pardubice 42:63, 2. minuty do konce
09:20 Olomouc - Brno 23:55, po třetí čtvrtině
09:12 Omlouváme se za problémy s videem, konkrétně zvukem. Někde se něco po.... (ehm, pokazilo), snad se nám to podařilo napravit (alespoň trochu), aby to nepískalo.
08:17 BA Sparta - BK Pardubice  6:2, po třech a půl minutách
08:14 Zápas Olomouc - Brno v komorní atmosféře - 6 diváků (všichni neplatící)
07:40 Dnes nás čekají zápasy o konečné umístění, v hale B se hraje zápas o 13. místo Tachov - Sokol Pražský, v hale C se hraje zápas o 15. místo Olomouc - Brno.
V hale A budou probíhat zápasy o 1. - 4.

NH Ostrava - Písek 12:16
17:52 Sokol Pražský - Brno 23:23, poločas, další, velmi vyrovnaný zápas v hale C
17:33 Takže známe semifinálové dvojice, zítra se hraje následovně.
08:00 BA Sparta - BK Pardubice
09:45 BASKEŤÁCI Josefov - Snakes Ostrava

Vše bude přenášeno TVCOMem.
17:27 Sokol Pražský - Brno 16:14, po první čtvrtině
17:09 Snakes - Písek 63:59, konec, Snakes jsou posledním semifinalistou
17:07 Litoměřice - Pardubice 29:72, konec, Pardubice jsou třetím semifinalistou
16:55 Další galerie fotek ve fotogalerii.
16:49 Plzeň - Liberec 48:66, konec
16:42 Snakes - Písek 44:44, Snakes měl ostrý nástup do čtrtiny a ujal se dokonce vedení, 2 minuty do konce 3. čtvrtiny
16:27 Snakes - Písek 34:37, poločas
Plzeň - Liberec 39:49, po třetí čtvrtině, Plzeň stahuje každou čtvrtinu
16:24 Dorazili hráči ligových Pardubic - Lukáš KRAUS, Derek WRIGHT a Ondřej PETERKA.
Tachov - Olomouc 45:26, těsně před koncem 3. čtvrtimy
12:26 Liberec - Brno 26:21, poločas, dnesje celkem hodně vyrvnaných zápasů (Plzeň - Sokol Pražský, NH - Tachov, Liberec - Brno).
12:12 Liberec - Brno 12:14 po první čtvrtině
11:42 NH Ostrava - Tachov 50:47 po prodloužení (zatím trochu neoficiálně, pouze ve velké rychlosti telefonem), ale Tachov každopádně prohrál. Velké drama.
11:37 Tak oprava, dle zápisu Olomouc - Josefov 30:133
11:32 NH Ostrava - Tachov 44:44, konec základní hrací doby, super atmosféra, bude následovat prodloužení, tím se nám trošku začne posouvat celý program, uvidíme, jak to vyjde
11:25 Sokol Pražský - Loko Plzeň 51:53, konec, Plzeň otočila, nejvyrovnanější zápas na hale C, Sokol mohl vyrovnat, ale z podkoše dvakrát nedal
11:20 Olomouc - Josefov 28:133, konec zápasu
11:13 NH Ostrava - Tachov 36:38, 6. minut do konce, drama
11:11 Počítáme možnnosti skupiny C (nejzamotanější) a hlavně nesmíme udělat chybu ve výsledích skupiny, proto se omlouváme, že statistiky ze zápasů jsou se zpožděním (které se patrně protáhne v rámci celého dne), ale správné výsledky jsou důlěžitější. Ostatní se pokusíme (skoro na 100%) dnes dopočítat a dopsat.
09:34 J. Hradec - Poděbrady 73:54, konec
09:23 Vítezem skupiny B se stal tým  Snakes Ostrava, na druhém místě skončil tým Slavoj Litoměřice
09:17 Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 44:23, konec, velmi rychle odehraný zápas
08:35 Snakes - Litoměřice  22:12, poločas
08:32 Máme pro Vás také první fotky. Vše "cpeme" na rajče a odkazy na jednotlivá alba naleznete na nově vytvořené stránce s příznačným názvem "Fotogalerie".
08:28 Kroměříž - Sparta 10:8, po I. čtvrtině
08:25 Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 6:8, vyrovnaný boj o první příčku ve skupině B po I. čtvrtině
J. Hradec - Poděbrady 17:14, po první čtvrtce
08:05 Video jede, pokud se Vám nic nezobrazilo, u nás pomohlo znovunačtení stránky (např. F5 nebo tlačítko refresh ).
07:35 Kamera nastavena, ale on-line bude zahájen v 07:55 (zkouším se dohodnout s TV COMem, ať nám to spustí dříve). Budeme totiž sledovat velmi důležitý zápas ve skupině A J. Hradec - Poděbrady, který rozhodne o druhém místě (a tedy postupu do čtvrtfinále). V hale B se hraje zápas Kroměříž - Sparta, v hale C se hraje Snakes - Litoměřice.
07:25 Vítejte u sobotního programu OLMA národního finále mladších minižáků.

pátek 20.05.2011

20:25 Takže, pokud nikde nedošlo k chybičce (ještě to pak jednou projdu), tak situace je následující:
SKUPINA A:
V této skupině 2x vyhrál Josefov a naopak bez vítězství je Olomouc. Zde je tedy situace jasná - Josefov postupuje a to již jistě z prvního místa (v případě prohry s Olomoucí ho sice bodově dožene jeden z týmů Poděbrady - J. Hradec, s oběma má ale lepší vzájemný zápas). Naopak ani vítězství Olomouce již tomuto týmu nepomůže z posledního míst. Velmi dramatický bude vzájemný zápas Poděbrad a J. Hradce o druhé postupové místo do čtvrtfinále. Tento zápas začíná již ráno v 08:00.
SKUPINA B:
Zde je situace ještě jasnější, 2x zvítězily týmy Litoměřic a Snakes Ostrava. Jejich vzájemný zápas rozhodne o tom, kdo postoupí do čtvrtfinále z 1. resp. 2. místa. Důležitý je i zápas Plzeň - Sokol Pražský, který rozhodne o pořadí na 3. a 4. místě.
SKUPINA C:
Jedinná skupina, kde teoretickou šanci na postup mají ještě všechny 4 týmy. V čele je Sparta Praha, která 2x vyhrála, Kroměříž a NH Ostrava mají po 1 výhře, dvakrát prohrál tým z Tachova. Pokud porazí Tachov tým NH Ostrava, bodově ji dožene a v případě prohry Kroměříž se Spartou, bude rozhodovat minitabulka o pořadí na 2. - 4. místě. Možná situace je však i ta, že Kroměříž porazí Spartu a NH Ostrava porazí  Tachov, pak Sparta, Kroměříž i Tachov mají stejně bodů a opět rozhoduje minitabulka. Vše se rozhodne zítra, kdy od 08:00 hraje Kroměříž se Spartou a od 09:45 hraje NH Ostrava proti Tachovu
SKUPINA D:
Situace je stejná, jako ve skupině B. Po dvou výhrách mají týmy Písku a Pardubic a jejich vzálemný zápas rozhodne o vítězi skupiny. Vzájemný duel mezi Brnem a Libercem rozhodne o pořadí na 3. a 4. místě
20:19 Tak týmy jsou na slavnostním zahájení, já zatím dopočítal všechny statistiky zápasů.
19:26 Pardubice - Liberec 73:37, konec
19:07 Písek - Brno 65:51, konec
18:40 Pardubice - Liberec 45:12, poločas
Brno - Písek 34:46, minutu a půl do konce III. čtvrtiny
18:15 Doplnili jsme statistiky zápasu Litoměřice - Plzeň. Zatím k nám nedorazil zápis ze zápasu Tachov - Kroměříž.
17:38 Tachov - Kroměříž 42:45, konec
17:31 Slavoj Litoměřice - Loko Plzeň 79:48, konec
17:17 Tachov - Kroměříž 34:33, po III. čtvrtině, zatím nejvyrovnanější zápas dne
17:15 Sparta - NH Ostrava 72:45, konec
17:07 Sparta - NH Ostrava 67:43, ve IV. čtvrtině
Litoměřice - Plzeň 49:40, po III. čtvrtině
16:53 Sparta  NH Ostrava 55:35, po III. čtvrtině
Slavoj Litoměřice - Loko Plzeň 34:25, čas neznáme, velmi vyrovnaný zápas
16:51 Tak, dopočítány všechny statistiky u zápasů (výpočetní středisko se zlehka zahlcuje).
16:06 Poděbrady - Olomouc 69:37, konec
15:55 Snakes Ostrava - Sokol Pražský 87:43
15:27 Snakes - Sokol Pražský 67:40 , po 3. čtvrtině
Poděbrady - Olomouc 41:16, těsně před koncem 3. čtvrtiny
Josefov - J. Hradec 84:40, konec
15:03 Snakes Ostrava - Sokol Pražský 45:26, poločas
Josefov - J. Hradec 37:25, 1:40 do konce 3. čtvrtiny, Josefovu se zranil Jirka Šperling, opět se používá led
Pardubice - Brno 51:18
13:25 Doplnili jsme všechny statistiky, jdeme zjistit průběžné stavy. Hala C má teď volno.
12:42 Kroměříž - Ostrava  39:49
12:29 V hale A (ASVAJ) byl zahájen první zápas tzv. "skupiny smrti" Písek - Liberec.
Počítáme statistiky až se z nás kouří.
12:07 Sparta - Tachov 64:31, konec
12:00  Lokomotiva Plzeň - Snakes Ostrava 19:62, konec zápasu
11:57 Tak jsme snad přeprali změny v soupiskách a doplnili oslední statistiku a komentář k zápasu Litoměřice - Sokol Pražský. Omluvte případná zpoždění, popř. i drobné chybky, večer bude provedena kompletní kontrola.
11:45 Sparta - Tachov 48:21
Plzeň - Snakes 7:48 po třetí čtvrtině
Kroměříž - NH Ostrava 20:24, poločas
11:23 Statistiky zápasu Litoměřice Sokol Pražský - prosím, vydržte, musíme se !prohrabat" soupiskou - došlo ke změnám.
11:18 Tak již zlehka nestíháme, počítáme statistiky. Ještě dochází k drobným úpravám soupisek (což nám moc neulehčí počítání). Zatím známé stavy:
Nej hráč Sokol Pražský - č. 4 Richyrd Barac
10:35 Dopočítali jsme statistiky zápasu Josefov - Poděbrady, postupně doplníme individuální statistiky (patrně během dne, chceme, aby večer bylo vše vyplněno, ale uvidíme, jak budeme stíhat).
10:20 J. Hradec - Olomouc 59:36, začátek poslední čtvrtiny
10:17

Josefov - Poděbrady 107:20, konec zápasu.
Nej hráč Poděbrad - č. 15 Makovský Petr
Nej Hráč Josefov - č. 12 Mráz Jan

10:09 Po zatejpování a důkladném zaledování se do hry vrátil hráč  č. 17 - Martin Janoušek a odehrál třetí čtvrtinu. Tak snad vše O.K.
10:07 Litoměřice - Sokol Pražský 52:39 po 3. čtvrtině
10:01 Josefov vede nad týmem z Poděbrad 78:14.
09:58 Jindřichův Hradec - Olomouc 36:29, poločas, zatím nejvyrovnanější zápas.
09:53 Tak zatím vše funguje, facebook facebookuje, on-line onlajní, tvcom tvcomuje. Kéž by to vydrželo až do neděle.
09:46 Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 37:25, poločas
09:40 Jindřichův Hradec - Olomouc 26:20, těsně před koncem druhé čtvrtiny
09:36 Josefov - Poděbrady 51:10, poločas
09:27 Jen pro informaci, tato stránka se automaticky obnovuje, interval je cca 100 sekund. Můžete si ji tedy nechat otevřenou a jen sledovat nové zprávy. Zatím je klid, vše stíháme, ale po skončení budeme počítat statistiky a tam se teprve udvidí, jak moc aktuální budeme.
09:25 Jindřichův Hradec - Olomouc 10:6, stav po první čtvrtině.
09:20 Zpráva z haly C - Litoměřice přišly o prvního hráče po deseti minutách musel být ošetřen zdravotnicí hráč číslo 17 - Janoušek Martin, pravděpodobně podvrtnutý kotník. Zatím se leduje. Stav po první čtvrtině Litoměřice - Sokol Pražský 11:15.
09:17 Josefov - Poděbrady 22:2 po první čtvrtině.
08:57 Tak za tři minuty to začne. Byl malinko problém s videokamerou, ale dle informací, které mám k dispozici, teď vše jede. Prosím omluvte případné problémy, než všechno vychytáme. Dík
08:30 První zápasy začínají v 09:00.
V hale A se hraje zápas Josefov - Poděbrady
V hale B se hraje zápas Jindřichův Hradec - Olomouc
V hale C se hraje zápas Litoměřice - Sokol Pražský
08:25 V sobotoním podvečeru přijdou účastníky finále podpořit hráči BK Pardubice
Lukáš KRAUS, Derek WRIGHT a Ondřej PETERKA.
08:00 Své případné dotazy a informace můžete psát buď do návštěvní knihy nebo můžete diskutovat i na facebooku.
07:35 Přejeme příjemný pátek. Venku je super počasí, přijíždí jednotlivé týmy. Všude panuje mírný chaos, ale řízený (tedy zatím). Vše se připravuje na první zápasy.

čtvrtek 19.05.2011

18:50 Zajistili jsme pro Vás přenosy přes TVCOM. Přenosy budou z haly A (ASVAJ). Odkazy na jednotlivé přenosy naleznete zde.
18:40 Dle zpráv z ubytovny k nám již dorazili první týmy - SNAKES Ostrava a Sparta Praha. Vzkaz pro všechny fanoušky těchto týmů - vše v pořádku, cesty prý O.K.
18:35
Vítáme Vás na stránkách OLMA NARODNÍHO FINÁLE mladších minižáků, které se koná v Jaroměři. Již tradičně pro Vás připravujeme ON-LINE zpravodajství z celého finále. Prosím vše ještě testujeme, omluvte případné nedokonalosti, vše se pokusíme co nejrychleji vyřešit. Děkujeme.