Rozhovor s Lukášem ZajíčkemJiž před časem poskytl Lukáš rozhovor serveru vbasket. Na co se Lukáše Východočeský basketbal ptal a co se od něho dozvěděl máte možnost zhlédnout zde .

STREETBALL V NOVÉM BYDŽOVĚ  28.5.2011

Protože vloni se hodně našich týmů zúčastnilo vynikajícího streetballového turnaje v Novém Bydžově, přinášíme Vám pozvánku na něj i nyní. Nejedná se o klubovou akci, takže kdo by se chtěl zúčastnit, musí si dát dohromady tým, zaregistrovat se na níže uvedených webových stránkách, na místě zaplatit poplatek a pak už si jen užívat hry pod bezednými koši.

Pozvánka od pořadatelů:

Zdravím,
a je to tady!!! Po roce tu máme náš streetballový turnaj. Právě byly spuštěny přihlášky a tudíž se můžete vesele přihlašovat.
Jako vždy se turnaj koná poslední sobotu v květnu, tj. 28. 5. 2011. Letos máme pro Vás přichystané soutěže o volné startovné a mnoho dalších cen. Bližší informace na adrese www.streetnb.wz.cz . Už teď se na Vás těšíme.

S pozdravem
admin

P.S. Kdybyste měli nějaké nápady, jak náš turnaj vylepšit, rádi je uvítáme.
Letní tábor

15 báječných dní nejen s hromadou baskeťáků můžete prožít od 10. do 24. 7. v blízkosti Heřmanova Městce v městečku Dodge City v jedné z band, které se ho snaží ovládnout.

Dozorci nad tamním pořádkem s sheriffskou hvězdou na prsou však zatím mají vše pevně v rukou.
Ajvo a Zdine Pleschowky, Lucky and Wratty Bunny and Brighitt Wolf se na Vás již těžší.

Více informací v aktualitách na www.bimbrlata.cz

Informace o možné účasti podají Plecháčovi a Zajíčkovi.
Malá ukázka školy driblingu

 
Klubové soupravy a členské příspěvky na letošní sezónu

Máme poslední možnost objednání klubových souprav ve stejném provedení jako jsou nyní. Poté výroba končí.
Proto kdo by měl zájem o soupravu - bunda + kalhoty (žlutočerné) je potřeba to nejdéle do 1.2.2011 nahlásit Lukášovi Zajíčkovi - spojení je v kontaktech na tomto webu. Cena je 1.100,- Kč.

Současně žádáme všechny rodiče, kteří dosud neuhradili členský příspěvek na letošní sezonu 2010/2011, aby tak neprodleně učinili. Seznamy mají k dispozici trenéři.
Basketbalová škola 2. díl

Před časem jsme Vám přinesli odkaz na 1. díl basketbalové školy DJ Kajaga, kterého znáte coby moderátora posledního Streetballového turnaje.

Nyní je tu díl druhý:

 

Další videa naleznete na www.tvcom.cz
Další šikovný dvanáctiletý basketbalista

VIDEO
SILVESTROVSKÝ KVÍZ A ZÁBAVNÁ VIDEA

Máme tu pro Vás několik foteček lidiček které znáte, tak jak je neznáte :-) Zkuste vyplnit kvíz, a aby jste to neměli tak těžké malá nápověda.Tyto jména přiřaďte k jednotlivým fotkám (číslo jména k písmenu u fotky - zobrazi se při přidržení šipky nad fotkou) - těším se na Vaše odpovědi v návštěvní knize.

1/ Jirka Zajíček starší (org.pracovnik)
2/ Jířa Zajíček (trenér)
3/ Lukáš Zajíček (předseda oddílu)
4/ Libor Svoboda (trenér)
5/ Petr Novák (trenér)
6/ Michal Baldík (trenér)
7/ Ivo Plecháč (trenér)
8/ Vráťa Jecha (webmástr)
 

ABCDEFGH


 

 
STREETBALLOVÝ ONLINOVÝ ARKÁDOVÝ SIMULÁTOR

Na webu czechstreetball vyšel článeček s ukázkami arkádových simulátorů. Takže kdo by neměl ještě večer před spaním basketu dost, může zapařit na compu.

Tak to bylo pro děcka. A co vy velcí? Což se takhle registrovat v náštěvní knize na mezisváteční sportování?
Změna mládežnických věkových kategorií chlapců

Výbor ČBF potvrdil dne 25. listopadu 2010 své předchozí rozhodnutí o posunu chlapeckých věkových kategorií o 1 rok, tedy na U19, U17 a U15 s platností od sezóny 2011/12.
 
Příspěvky

Tak s novou sezónou nastává i jedna ne až tak příjemná povinnost a to platba členských příspěvků.
Členské příspěvky pro tuto sezonu jsou 2000,- Kč
Platit lze buď najednou nebo lze platbu rozdělit do dvou půlročních splátek po 1000,- Kč.
Peníze dejte buď přímo Lukášovi (to je nejlepší) nebo trenérům.

Protože letos máme v soutěžích již sedm týmů, vše finančně zvládnout je velmi náročné. Pokud máte kdokoli možnost sehnat jakýkoliv sponzorský příspěvek, obraťe se na Lukáše. Patřičné sponzorské smlouvy máme připraveny.
11 lety basketbalista

Trochu inspirace pro začínající basketbalisty a ukázka toho, co se dá dokázat i v minibasketbale je na těchto videích.  Ivoš
Stříbro s chutí zlata

Pro nadšence basketbalu vyšla kniza "Stříbro s chutí zlata". 

Ohlédnutí za právě skončeným MS v basketbalu žen, které se po 43 letech podruhé konalo v ČR (nejlepší hráčky planety hostilo Brno, Ostrava a Karlovy Vary). Kniha ovšem nepřináší jen líčení bojů na samotném MS. Čtenář se seznámí s historií všech 15 dosavadních MS, s naší výpravou, největšími postavami historie ženského basketbalu, a to jak českými, tak i světovými. Nejdůležitější část knihy však tvoří kronika aktuálního šampionátu včetně vynikajících fotografií a detailních výsledků. Autoři, převážně zkušení reportéři České televize, nám přinášejí svědectví z MS ne jako reportáž, ale vybrali osudy hvězd i poražených, a díky těmto příběhům je čtenář vtažen do atmosféry a často i dojat emocemi, které s našimi basketbalistkami bezmála celý národ prožíval.
Změny tréninků

Dochází ke změně úterních tréninků.
Chlapci ročníku 1999, 1998 a 1997 trénují od 17 hodin v nové hale.
Chlapci 2000 a pokročilá přípravka trénují od 18 v tělocvičně ZŠ Josefov.
Nábor

9. září proběhl nábor. Je nutno říci, že úspěšně. Letos jsme se poprvé rozhodli, že to zkusíme s dětmi již od 4 let (může za to Áďa, už to doma nevydržel, když brácha, ségra a táta jsou pořád na basketu a on ne). Nakonec se nám sešlo 15 dětí ve věkovém rozmezí 4-7 let.

Tréninky těchto dětí budou probíhat zatím 1x týdně a to ve čtvrtek od 15:30 do 17:00 v tělocvičně ZŠ Josefov společně s loňskou přípravkou. Trenérem bude Lukáš Zajíček. Na trénink stačí triko a kraťasy, pití ,švihadlo a sportovní boty do tělocvičny
Pozn.: Po skončení náboru budou jména nových členů doplněny do rozpisu tréninků.

 
Basketbalová škola

Komu se líbil na Streetballové turnaji 2010 v Jaroměři DJ Kajag, pak vězte že nejen že umí výborně moderovat, ale také točí pořady s názvem "Basketbalová škola" na internetové televizi www.tvcom.cz . Kdo chce může si je tam prohlédnout, stejně jako i další zajímavé pořadé o basketbalu.
  © ENSiS 2010 - správa -
 
| Bimbrlata Jaroměř | DÖRR STŘECHY | Dodavatel lakoven | Drátěný program | RVfin Jaroměř | penzion Expanze | Pro-roubenky | SASKYN | TSM Jaroměř | web ENSIS | střechy Jaroměř |