Další informace naleznete v těchto podmenu:

VotRock CUP 2010

V pátek 03.09 a v sobotu proběhl v Hradci Králové turnaj VotRock CUP 2010, který byl určen pro hráče U14 (ročník 1997 a mladší). Sešlo se celkem 5 týmů, místo původně přihlášeného týmu z Kolína hrál Hradecký tým U16. Naši hráči předváděli velmi pěknou hru. S pozdějším týmem vítězem, týmem z Pardubic, prohráli pouze o tři body a s Hradeckým týmem U16 hrál celý druhý poločas vyrovnanou partii. Celkovým vítězem se stal tým BK Synt. Pardubice, který po těsném vítězství s námi již nedal dalším týmům šanci. Hlavně se nečekala jejich tak výrazná výhra nad týmem Sokola Hradec Králové U16. Druhý skončil tým Sokol Hradec Králové U16, třetí místo získali BASKEŤÁCI JOSEFOV (skvělý úspěch), na čtvrtém místě skončil tým z Českých Budějovic a na pátem místě skončil domácí tým U14.

4.

Baskeťáci Josefov - Synt. Pardubice 64:67 (21:19, 15:22, 16:13, 12:13)
Body: Paclík 24 (TH: 8/4, trojky 0), Žaba 15 (2/2, 1), Hanus 13 (1/0, 1), Svoboda 10, Nedomlel 2, Dostál, Dörr, Jecha, Záplata
Fauly: 18 - 12
TH:
11/6 - 22/13
Trojky: 2 - 0
Dle zápisu nesmírně dramatický a vyrovnaný zápas. Ve druhé minutě 2.čtvrtiny jsme vedli 28:21, ještě v sedmé minutě 36:33. Závěr druhé čtvrtiny však byl v režii Pardubice a poločas jsme prohráli 36:41. Naši hráči však bojovali, jak lvi, skóre se přelévalo ze jedné strany na druhou. Po 3. čtvrtině jsme prohrávali 52:54, ve druhé minutě poslední čtvrtky jsme vedli 58:54, v páté minutě poslední čtvrtiny byl stav 60:60. V závěru Pardubice bodovali úspěšnými trestnými hody (6/5) a v posledním útoku jsme, bohužel, neproměnili pokus za tři body. I tak je to super výsledek!!!

Baskeťáci Josefov - Sokol H. Králové "U16" 45:58 (10:17, 12:17, 9:8, 14:16)
Body: Paclík 17 (TH: 7/3), Žaba 12 (4/4), Svoboda 10, Hanus 6, Jecha (2/0), Nedomlel, Dörr, Záplata
Fauly: 7 - 12
TH: 13/7 - 4/2
Trojky: 0 - 0
V první čtvrtině jsme až do 7. minuty drželi vyrovnaný stav 9:9. V závěru nám však soupeř odskočil na rozdíl sedmi bodů. Ten jsme drželi až do poloviny druhé čtvrtiny, kdy nám soupeř sedmibodovou sérií opět odskočil. Začátek třetí čtrtiny začal opět lépe soupeř a ve třetí minutě vedl 42:22. Od 4. minuty však naši hráči nedovolili soupeři bodovat a naopak sami devítibodovou šňurou snížili a tuto čtvrtinu vyhráli. V poslední čtvrtině již byl výsledkově zápas vyrovnaný.

Baskeťáci Josefov - České Budějovice 73:40 (29:7, 10:10, 13:6, 21:17)
Body: Žaba 30 (TH: 3/3, trojky 5), Hanus 17 (4/3), Paclík 12 (4/2), Svoboda 10, Dörr 4, Nedomlel, Jecha, Záplata
Fauly: 19 - 15
TH: 11/8 - 17/8
Trojky: 5 - 0
Již v první čtvrtině jsme si vypracovali dostatečný náskok (22 bodů). V dalším průběhu jsme náskok postupně zvyšovali, až se zrodilo naše vysoké vítězství.

Baskeťáci Josefov - Sokol H. Králové "U14" 81:58 (23:6, 13:22, 22:18, 23:12)
Body: Žaba 29 (TH: 2/0, trojky: 1), Paclík 23 (7/3), Hanus 19 (trojky: 3), Svoboda 10, Nedomlel, Jecha Dörr, Záplata
Fauly: 14 - 10
TH: 9/3 - 13/3
Trojky: 4 - 1
Poprvé po dvou letech byl Emil naším soupeřem. V první čtvrtině soupeř nastoupil bez Emila a v pohodě jsme si vypracovali vysoký náskok. Na začátku druhé čtvrtina nastoupil Emil a naopak my nechali odpočívat některé naše opory a náš náskok se začal velmi rychle tenčit. Soupeř stáhl a v poločase jsme vedli o 8 bodů. Ve třetí čtvrtině se na palubovce odehrával velký boj mezi Baskeťáky Josefov a hlavně Emilem. Zkraje čtvrtiny nám hodně pomohly dvě trojky "Hanyho", ale ten se pak zranil a byl několik minut mimo hru. Naši se však již přestali tolik "děsit" Emila a skóre začalo, sice pomalu ale jistě, opět narůstat v náš prospěch. Závěr zápasu jsme již měli pod kontrolou. Soupeř začal střídat lavičku (stáhl Emila), takže závěr patřil již jednoznačně Baskeťákům Josefov. Nejlepším střelcem zápasu však byl Emil Štěpán se 34 body.