Minulé sezóny   -   Sezona 2010/2011   -   Akce   -   TOROLA CUP   -   On - line

TOROLA CUP 2010 - ON LINE

Tak jsem se spojil s Liborem. Velká pochvala pro kluky, bojovali do poslední chvíle. Jednotka je trochu zdecimovaná (únavou), ale i v posledním zápase všichni nechali na hřišti duši. Soupeř v závěru střídal každou chvíli, naši naopak neslezli z hřiště (ani nemohli, neměl, kdo střídat). Bronzové medaile jsou velkým úspěchem.

BK Povážská Bystrica - BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov 90:80

Poslední zápas jsme nakonec prohráli asi o 10 bodů (konečný výsledek snad zjistím). Celý zápas se vedení přelévalo ze strany na stranu, ale v závěru nám došli síly. Navíc se nám dva hráči vyfaulovali, takže závěr jsme dohrávali v 6 lidech. Náš tým tedy nakonec získá BRONZOVÉ MEDAILE (Buky nám je předá o přestávce následujícího zápasu). Tým si dojde na oběd a vyrazí směrem domů. Návrat mezi 17-18 hodinou

Poslední zápas - průběžné informace

V posledním zápase hrajeme s Povážskou Bystricí. Dle velmi kusých zpráv v poločase mírně vedeme (ale stav opravud nevím). Kluci toho však již mají "plné kecky". Hrajeme v 8 lidech, soupeř má plnou soupisku a střídá celé pětky.
Znovu připomínám odkaz na stránky turnaje (zde)

V prvním sobotním zápase nastoupil náš tým proti velmi silnému týmu z Kroměříže (loňský vítěz mistrovství republiky). Naši hráči bojovali, ale doléhá na ně únava. Navíc, protože se střída dle pravidla Pasarela (pozn.: nevím, jak se to píše ani jak to přesně funguje, každopádně na zápas potřebujete 8 hráčů, no a náš tým má pouze 8 hráčů) a v jedné čtvrtině došlo na naší straně ke zranění, hráli jsme polovinu čtvrtiny pouze ve čtyrech. Dle zpráv od Libora si z toho kluci nic nedělali, naopak je to velmi povzbudilo a bavilo. Přes tuto velkou bojovnost jsme však porážce nezabránili a podlehli Kroměříži 55:70
BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov - BK TJ Slavia Kroměříž 55:70

I třetí zápas nám vyšel a porazili jsme Jindřichův Hradec 88:68
BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov - TJ Slovan Jindřichův Hradec 88:68

Našemu týmu vyšel skvěle i druhý zápas s týmem BK Snakes Ostrava. Zvítězili jsme velmi výrazně 128:55
BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov - BK Snakes Ostrava 128:55

Máme pro Vás první zprávu z TOROLA CUPu v Příboře. V prvním zápase jsme po dramatickém průběhu  zvítězili nad domácím týmem 70:64
TOROLA Basket Team Příbor - BASKEŤÁCI TJ Sokol Josefov 64:70